| Simpaticutzu' |
17-08-08 10:33 |
Re: E46 - M3 Cabrio 20" Maya Wheels
Quote:
Originally Posted by Bxenon
(Post 1700182)
CA sa o inscrii in RO ce alte taxe mai trebuie platite la masina.? inafar de Taxa DE poluare? ma refer la masini aduse din USA???pls?
|
buna intrebare...si chiar avem nevoie de un raspuns, ca sa stim la ce sa ne asteptam daca vrem o masina adusa de tine din SUA (dupa cunostintele mele ar mai fi sigur TVA-ul 19% si ceva taxe vamale + accize, dar nu stiu in ce cuantum sunt)...dar asteptam un raspuns de la PONNY, ca el cu asta se ocupa.
multumim.
|