![]() |
Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
Prima oara in viata mea cand am vazut acest "test" cu moneda a fost la aparitia lui Phaeton, cand pentru a arata cat de "cuminte" e motorul W12 parca pe care il pun ei pe masina, au pus o moneda de 1 euro pe cant, fara ca aceasta sa se clatine catusi de putin, in timp ce motorul era in functionare normal.
|
Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
Eu am vazut prima si prima data pe 850csi cu motorul de 5,6l V12 de 380cp. Intr-adevar o bijuterie de masina, din pacate inca foarte scumpa :(
|
Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
Am vazut pe un 8 si acuma la 4tuning days asta cu moneda, doar ca motorul parea modificat destul de puternic. Remarcabil oricum pt un motor asa puternic, cat de "linistit" era :)
|
Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
|
Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
Fenomenal. Nici macar cand porneste nu tremura.
|
Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
Da...si preturi intre 20.000-30.000+ de euro :)
|
Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning