Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Este vreo firma in SV care face evacuari ? (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/74534-firma-sv-evacuari.html)

SV25MBN 30-04-08 15:27

Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
 
Prima oara in viata mea cand am vazut acest "test" cu moneda a fost la aparitia lui Phaeton, cand pentru a arata cat de "cuminte" e motorul W12 parca pe care il pun ei pe masina, au pus o moneda de 1 euro pe cant, fara ca aceasta sa se clatine catusi de putin, in timp ce motorul era in functionare normal.

duxter 30-04-08 15:30

Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
 
Eu am vazut prima si prima data pe 850csi cu motorul de 5,6l V12 de 380cp. Intr-adevar o bijuterie de masina, din pacate inca foarte scumpa :(

SV25MBN 30-04-08 15:40

Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
 
Am vazut pe un 8 si acuma la 4tuning days asta cu moneda, doar ca motorul parea modificat destul de puternic. Remarcabil oricum pt un motor asa puternic, cat de "linistit" era :)

duxter 30-04-08 15:44

Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
 
https://www.youtube.com/watch?v=Ujr86DktNYM

SV25MBN 30-04-08 15:49

Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
 
Fenomenal. Nici macar cand porneste nu tremura.

duxter 30-04-08 16:04

Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
 
Da...si preturi intre 20.000-30.000+ de euro :)

duxter 12-05-09 00:45

Re: Este vreo firma in SV care face evacuari ?
 
Problem solved :D Evac dubla: https://www.youtube.com/watch?v=R2ClXOzngAU

Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2026 4Tuning