![]() |
Re: Machetele mele - coman razvan
1 Attachment(s)
asta inseamna ca treaba ramane cum am zis eu...nu razvane?:>...spune ca daca nu resusesti sa iti faci tu intercoolerul il fac eu..
si inca ceva (LE) |
Re: Machetele mele - coman razvan
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Machetele mele - coman razvan
6 Attachment(s)
Azi : "Oranamnte" in spatele scaunelor, intercooler + furtune, oglinzi, centura scaun sofer (ham), extinctor (putin cam mare, dar o sa caut unul mai mic), X-uri pe faruri ... :)
|
Re: Machetele mele - coman razvan
facem echipa buna?:))..eu cu ideile si cu explicatiile tu cu aplicarea lor...si intelegerea lor:))urmatorul proiect ///???
|
Re: Machetele mele - coman razvan
Intercooler-ul mai trebuie finisat si de asemenea extinctorul trebuie schimbat.
In rest iti mai trebuie un parbriz si stickere si este gata de drum! (si ar trebui sa-ti iei si niste "ochiuri" de tractare) Daca vrei detalii de unde sa-ti iei da-mi PM. ;) |
Re: Machetele mele - coman razvan
poate sa isi faca singur din sarma:P...dupa care sa vopseasca...si sa le puna pe macheta...
si deabia ce am facut jumate din planuri...mai urmeaza si altele:D |
Re: Machetele mele - coman razvan
Quote:
Quote:
|
Re: Machetele mele - coman razvan
La ochiuri este mai greu ca sunt foarte mici... oricum cu atat mai bine ! Inveti bricolaje! :lol:
|
Re: Machetele mele - coman razvan
nu e greu...ii trebuie doar un patent deala mic...eu am unul si chiar mi-am facut niste ochiuri...si cred ca pun la lancia...
|
Re: Machetele mele - coman razvan
Frate, cand vad atata entuziasm la voi mai ca-mi vine sa m-apuc la 12 noaptea sa tuninghez ceva. Bravo Razvan si L4ur. Succes ! De-abia astept s-o vad gata.
|
Re: Machetele mele - coman razvan
am vzut porschele negru..foarte cool
Ce ar trebui ar fi un scaun de curse la sofer..in loc de cel original... iar cele doua scaune ramase sa le vinzi mie..:) |
Re: Machetele mele - coman razvan
Quote:
Quote:
|
Re: Machetele mele - coman razvan
"Cand pasiunea nu cunoaste limite..." era o vorba pe undeva, nu mai stiu pe unde.:D
misto porsche-urile. incet, incet iese misto si asta negru:-P bravo:!: |
Re: Machetele mele - coman razvan
Interesanta incercarea,incet,incet prinde contur macheta si cred ca o sa fie una de exceptie,bravo tie,ai talent!:lol:
|
Re: Machetele mele - coman razvan
deocamdata porcul asteapta piese :d...multe piese:D...si razvan inca se chinuie sa faca un parbriz mic:))...sa speram ca pana diseara reuseste sa faca stikerele...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning