Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7349-poze-masini-concediu.html)

aR99bMw 31-08-05 17:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
in sfarsit masini adevarate.

P.S Ai venit acasa ba :?:

da...is acas...

TEKIN 31-08-05 17:51

du te dracu :dribble: :drunk:

AR120CP 31-08-05 18:09

Trebe sa o punem de-o :drunk: :caffine:

tristan 31-08-05 18:20

Re:
 
la timisoara la lautari.... :woowoo:

morghen 31-08-05 20:07

ahhh stiu lamborghini ala...e a unui carnatz ce sta in monte carlo...tot timpu e la cazino frectzie ala. SLR-ul e intradevar o chestie...tre sa o punem de o intalnire cat mai repede !

aR99bMw 01-09-05 01:13

mai am poze da mi lene.... :D

criss 20-09-05 21:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aR99bMw\"
mai am poze da mi lene.... :D

Caline,hai ma mai lasa lenea aia,mai baga ceva poze sa spalam si noi ochiu' :raving:

krokobaur 04-07-09 13:42

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
10 Attachment(s)
Servus! citeva momente frumoase culese de prin Belgia si din Germania(Monschau) de la un event old cars.

intel23 08-07-09 12:48

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
2 Attachment(s)
ceva motor in Budapest cu o zi inainte de Sensation White...

Ali_ump 16-07-09 09:39

Re:
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Dari (Post 197272)
Asta e si mai uau ,depinde daca e pe gustul vostru!
Poza e facuta in Franta!

Vin si eu cu una serie mai noua :) Nu e din concedii dar cred ca merge ! Se plimba pe strazile din Piatra Neamt!
Cadillac DeVille , 1962, 6,400 cmc

BlueDana 21-10-09 22:24

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
3 Attachment(s)
Anul acesta am trecut prin Croatia. Frumoasa tara, au de toate , si mare si munte , vreme pe gustu oricui si mancare buna. Iat in ceea ce tine de masinutze mie mi-au placut urmatoarele :P :...

NEo007 21-10-09 23:03

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Ce urata ii aia din mijloc, nu Morghen? :lol: :P :P

!41! 21-10-09 23:03

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
o avut tata-meu o goanga de aia de renault4 :). pe cat e de urat pe atat e de fiabil . in 2 ani de uz intensiv ia schimbat doar placutele de frana

morghen 22-10-09 07:31

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 2740170)
Ce urata ii aia din mijloc, nu Morghen? :lol: :P :P

:lol: 911 astea...cu cat te uiti la ele cu atat iti plac mai mult si si tu una :)

intel23 23-10-09 20:57

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
2 Attachment(s)
Am fost in Antalya... si... am fost in luna de miere... si... am vauzut multe multe rusoaice!


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning