![]() |
Re:
Quote:
|
du te dracu :dribble: :drunk:
|
Trebe sa o punem de-o :drunk: :caffine:
|
Re:
la timisoara la lautari.... :woowoo:
|
ahhh stiu lamborghini ala...e a unui carnatz ce sta in monte carlo...tot timpu e la cazino frectzie ala. SLR-ul e intradevar o chestie...tre sa o punem de o intalnire cat mai repede !
|
mai am poze da mi lene.... :D
|
Re:
Quote:
|
Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
10 Attachment(s)
Servus! citeva momente frumoase culese de prin Belgia si din Germania(Monschau) de la un event old cars.
|
Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
2 Attachment(s)
ceva motor in Budapest cu o zi inainte de Sensation White...
|
Re:
5 Attachment(s)
Quote:
Cadillac DeVille , 1962, 6,400 cmc |
Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
3 Attachment(s)
Anul acesta am trecut prin Croatia. Frumoasa tara, au de toate , si mare si munte , vreme pe gustu oricui si mancare buna. Iat in ceea ce tine de masinutze mie mi-au placut urmatoarele :P :...
|
Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
Ce urata ii aia din mijloc, nu Morghen? :lol: :P :P
|
Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
o avut tata-meu o goanga de aia de renault4 :). pe cat e de urat pe atat e de fiabil . in 2 ani de uz intensiv ia schimbat doar placutele de frana
|
Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
Quote:
|
Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
2 Attachment(s)
Am fost in Antalya... si... am fost in luna de miere... si... am vauzut multe multe rusoaice!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning