![]() |
Re:
Quote:
|
nici o problema. Ai tot timpul din lume. Asa este, mai greu la inceput
|
nici sapt asta nu pot veni ca is plecat in grecia.. poate imi ziceti daca stiti niste evenimente tuning pe acolo ca nu cred ca ma duc acolo sa vizitez mausolee :) ... apropo de bani... cred ca am sa ii dau direct lui semecristian ca si asa sta in bloc cu mine si e si casier
|
Nici o problema. Ai sa vezi ceva masinutze fainutze in Grecia. Stiu ca baietii de acolo lucreaza fain.
|
Re:
maine 3 septembrie la ora 5:30 la peco la odn ne intalnim? sau nu? :D
|
probabil k da ... Stefan nu a zis nimik k nu ne intalnim..... shi cred k ar fi cazul sa venim cat mai multi k sunt multe de discutat .......cursa e in 2 sapt shi noi nam vb nik ... trebuie sa ne organizam ... :twisted: :D
|
as vrea sa pot ajunge si eu. oricum, duminica sau luni sunt in SV si mi`ar face placere sa va cunosc (pe cei care nu`i stiu deja :P )
|
Da. Intalnirea este la ora 5.30 la ODN. Sper sa ne vedem de data asta mai multi.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning