![]() |
:poke:
|
Posted: Sat Aug 13, 2005 4:11 am Post subject: Battle Piry VS tng & kickass || Round One ...asta e primul post, au am crezut ca s-a sters topicul si cand ma uit era inca aicea neschimbat :| haideti mai fratilor ce naiba...o luna la o masina?
|
dute ma si taci, vorbesti fara sa stii, eu am povestit cu TNG pe messenger asa ca lasa-ma odata stau cat vreau nu cat zici tu.
|
da, se face o luna de cand s-a facut topicul.
eu miercuri (7 septembrie) postez masina. nu mai astept.. ce draq.. :evil: |
Re:
Quote:
|
eu ma bag in seama? pe topicul unde EU cu TNG facem battle, EU ma bag in seama, bravo
nu vreau sa zic cand o termin, defapt nici nu stiu plus ca de atunci nu am mai deschis nici macar odata fisieru nu ca as lucra in fiecare zii pe el. va rog nu va mai bagati in treaba MEA si vedeti-va de treaba voastra, nu vad unde scrie ca eu trebe sa termin masina in 2 zile sau 2 ani. iar tu TNG te dezavantajezi doar daca postezi masina, asa ca go ahead. |
Re: Battle Piry VS tng & kickass || Round One
Quote:
|
da, asta eu am zis da eu ziceam de o regula oficiala, odata ce eu fac o regula pentru mine, normal ca o pot si incalca. e' las ca o so termin
|
Quote:
am inteles si ceea ce am vb pe mess dar imi piere chefu daca nu se va intampla curand. :roll: |
:hug: las'ca trece :hug:
|
a trecut o luna si inca nu ati reusit sa faceti o amarata de masina.. ce draq.. nu ati gasit vreo 1-2ore libe intr'o luna? la voi cat dureaza sa faceti o masina? sau piry.. ai deschis topicul asta doar asa.. la deruta? :roll:
|
asa mult o durat ca sa te prinzi?
|
Piry la ce incerci sa faci reclama? :lol:
|
Re:
Quote:
|
ba Piry.......numa gurai de tine :blahblah: atat ai dat din gura si atata importanta ti-ai dat dar pana acum nu ai aratat nimic :? sti ce......mai bine te apuci de ping-pong :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:06. |
- Copyright 2026 4Tuning