Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   User Group pentru bicilete ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/72393-user-group-bicilete.html)

eMH 07-04-08 13:40

Re: User Group pentru bicilete !
 
Nu e vorba de ban,nu ar avea motiv,dar la fel cum a spus si maskatu,riscam sa creada ca glumim...

TFK 07-04-08 13:48

Re: User Group pentru bicilete !
 
lasa lasa am zis in PM ca fara gluma sau vrajeala...

Billy c25xe 07-04-08 14:00

Re: User Group pentru bicilete !
 
Foarte buna ideea , sper sa accepte cererea.:D

TFK 07-04-08 14:06

Re: User Group pentru bicilete !
 
sper dar nu stim oricum ar fi zuper super da ca ar vrea;)

26WRC 07-04-08 14:52

Re: User Group pentru bicilete !
 
Quote:

Originally Posted by Maskatu (Post 1470944)
sa ii dea domnul raulito care a facut aceasta cerere, sau cine doreste acest lucru.... asta daca nu o sa fie luata in gluma cererea :lol:

cum li s-a aprobat cererea colectinarilor de machete se va aproba si asta;):lol:

eMH 07-04-08 14:57

Re: User Group pentru bicilete !
 
corect !!

Si zicea cineva aici ca ii pentru copii asta cu biciclete,dar atunci ala cu "masinutele de jucarie" pt cine e ?? 8-}

EaGle 07-04-08 16:15

Re: User Group pentru bicilete !
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1471099)
cum li s-a aprobat cererea colectinarilor de machete se va aproba si asta;):lol:

Vezi nu intrece limita cum faci de obicei;) ! Noi avem sectiune, am muncit s-o obtinem si inca muncim! Nu oricine cheltuie sute/mii de roni pentru niste masinute in miniatura ..asta implica pasiune si are legatura cu masiniile! Repet, daca se face u-groupul cu biciclete, automat o sa fie sute de join-uri la grup...toti 37.000 de membrii avem biciclete...ar fi inuman si fara logica !

Quote:

ZoliaT: dar usergrup pt bicilete chiar nu o sa fac
ZoliaT: exista grupu 2roti
E de ajuns?

TFK 07-04-08 16:20

Re: User Group pentru bicilete !
 
adicaaaa, 2Roti e si pt. Biciclete?

EaGle 07-04-08 16:29

Re: User Group pentru bicilete !
 
Daca esti destul de destept...vorbesti cu un raprezentant:)
In fine...eu nu-mi mai bat capul cu voi, faceti ce vreti, succes;)

eMH 07-04-08 16:30

Re: User Group pentru bicilete !
 
eram sigur,insa cei din grupul 2 roti,din cate am inteles eu,vor doar motociclete si scutere...

sebaaa 07-04-08 17:09

Re: User Group pentru bicilete !
 
intr-un fel mi se pare logic sa nu se primeasca in "2 roti " cei cu biciclete.. e 200 ron o bicicleta ,ce-i drept vai de mama ei - dar noua ; si alea mai rapandule sunt si mai ieftine.. ca o bicicleta poate sa fie si 2200 ron si tot asa.. e altceva..
ideea e urmatoarea..oricine poate sa aiba o bicicleta..sunt sigur ca am avut cu totii cel putin una..nu e motiv de usergroup..e ca si cum am face user group pentru POSESORI CALCULATOR Personal..

eMH 07-04-08 17:50

Re: User Group pentru bicilete !
 
Pai am observat ca in grupul 2 roti is si persoane cu motorete Piaggio Ciao (care a adus un prieten de al meu din italia,l-a costat 20 E motoreta,si 45 E vama...deci mai mult vama decat motoreta in sine),si cand vine vb de calculator personal,de exemplu eu nu am unul,pentru ca personal inseamna folosit numai de mine,si sa fie AL MEU !! la mine in familie calculatorul il mai folosesc si parintii,si sora...

(!8Y_M 07-04-08 21:46

Re: User Group pentru bicilete !
 
calmati-va fratilor... pareri pro si contra gasim pana in 2999 toamna...toti am inceput pe 2 roti.. cu biciclete... dar.. totusi... e un site cu si despre masini si motoare... cam greu cu biclele...

Maskatu 07-04-08 22:01

Re: User Group pentru bicilete !
 
ZoliaT nu vrea sa faca pentru ca deja sunt 2roti, nu mai militati pentru o cauza care nu isi are rostul. Tot ce e peste postul lui Eagle e deja de prisos !

eMH 07-04-08 22:23

Re: User Group pentru bicilete !
 
Da,prietene,dar numele "2 roti" e sinonim cu "motoare/scutere",intelegi ?
Nu o sa primeasca biciclisti in grupul ala...


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning