Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

Floris 07-04-08 17:26

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1442545)
Pe data de 11 mai , pe aeroportul Baia Mare , Clubul Midnight Racers in parteneriat cu TSD (Tineri Sociali Democrati) organizeaza un show spectaculos .Curse de accelerare , drift show sustinut de drifteri profesionistii din Ungaria , show sustinut de binecunoscutul 69-HAI , expo car show , muzica intretinute de unul dintre cei mai bine cotati DJ din regiune , si multe altele.
Mai multe detalii in curand ...


Baga tare ce e de campanie...:-P

Vin localele....:-P

Bafta multa, pacat ca la Braila nu putem aduce drifteri profesionisti din Moldova... de peste Prut, iar ca sa ii aduc din ungaria.... e super greu , mai ales pt ei

Floris 07-04-08 17:29

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1446323)
Detalii ......
.


Fratele meu , dar multi m-ai sunteti in Baia Mare. De ce nu veniti sa va incalziti putin masinile, in aprilie la Braila?

HaRdHouse 07-04-08 17:33

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
:joy: Mult succes la realizarea evenimentului si asteptam cu nerabdare poze si filmulete ..:peace:

Floris 07-04-08 17:34

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by hardhouse (Post 1471465)
:joy: Mult succes la realizarea evenimentului si asteptam cu nerabdare poze si filmulete ..:peace:


daca iti plac evenimentele...vezi ca sunt multi constanteni care vor veni la braila
te asteptam

HaRdHouse 07-04-08 17:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Floris (Post 1471470)
daca iti plac evenimentele...vezi ca sunt multi constanteni care vor veni la braila
te asteptam

Ms frumos de invitatie , mai este timp pana atunci sa vad daca pot ajunge .. Oricum respect pentru ceea ce faceti :idea:

CZR 07-04-08 18:40

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
aveti un talent sa le puneti una dupa alta voi acolo
pe 18 mai e cluj,pe urma satu mare, nu puteati pune o distanta mai mare intre ele?:)
voi fi prezent,mi-a promis ionut ceva masini ,sper sa s tina d cuvant :P

MarcCorneliu 07-04-08 20:08

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by CZR (Post 1471604)
aveti un talent sa le puneti una dupa alta voi acolo
pe 18 mai e cluj,pe urma satu mare, nu puteati pune o distanta mai mare intre ele?:)
voi fi prezent,mi-a promis ionut ceva masini ,sper sa s tina d cuvant :P

Se aude ca detii o bestie pe 400 de m, asteptam sa vedem :) Numai bine

Highman 07-04-08 22:12

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
orice eveniment e binevenit...dar la Baia Mare?....cum naiba sa ajungem astia din sud(bucuresti,craiova,constanta) tocmai acolo....

danny_bik3ru 07-04-08 22:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Cu masina .Simplu

bogo4all 07-04-08 22:40

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Daca-l pui pe nu in fata, nu prea e binevenit atunci acest eveniment, altii au plecat afara pentru evenimente, deci sincer fara suparare cam aiurea intrebare.

spgbuc 07-04-08 23:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
superr tare pacat ce e organizat pt politicieni nici aici nu scapam de ei mama lor de hoti ordinari:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: :sad::sad::sad:

hoinar 07-04-08 23:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by spgbuc (Post 1472281)
superr tare pacat ce e organizat pt politicieni nici aici nu scapam de ei mama lor de hoti ordinari:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: :sad::sad::sad:

vai, man, da' cum vorbesti asa de "tineretul pesedist"? avai... stiam ca orice club (asociatie) e apolitic... parca asa scrie in lege... iar "asocierea" pt un astfel de eveniment nici nu am cum s-o privesc altfel... decat "apolitica" :))
ma intreb cu ce vine in parteneriat "tineretul" asta... de se face cu ei show-ul si cu nimeni altcineva... au ceva masini "tari" in partid? niste passat-uri din 2003 cu tot ce vrei pe ele... gri metalizate cumva?

ionutz, nu o lua in nume de rau ce am scris... dar nu poti sa nu iti pui intrebari la o astfel de "asociere" in prag de alegeri... daca va asociati si voi cu o firma tare din domeniul auto, era cu totul altceva la imagine... bafta si iti tin pumnii sa iasa bine... toti avem nevoie de cat mai multe astfel de evenimente... poate ne aruncam si noi din alba pana la voi... ca si anul trecut am fost, chiar daca doar ca spectatori...

IonutzMFF 08-04-08 16:00

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Evenimentul e organizat in totalitate de mine , TSD'ul a contribuit doar cu niste sponsorizari mai ''grase'' , doar sa apara si numele lor pe afis.Deci ei sunt prezenti doar cu numele , restul tine de mine si cei 3 coorganizatori . Va promit un mare show , de la care nimeni nu va pleca dezamagit

Villy ATS 08-04-08 17:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
off.. alt show la foarte mare departare de mine...

SEBASTIAN 09-04-08 09:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Va urez mult succes!
Sunt convins ca va fi o cursa frumoasa si ca organizarea va fi la un inalt nivel mai ales ca stiu ca organizatorul s-a interesat de f multe aspecte sa acopere cat mai bine cerintele participantilor.
Voi fi plecat din tara la momentul in care se va incepe cursa asa ca nu-mi ramane decat un gust amar, pt ca nu pot fi cu voi.


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning