![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Baga tare ce e de campanie...:-P Vin localele....:-P Bafta multa, pacat ca la Braila nu putem aduce drifteri profesionisti din Moldova... de peste Prut, iar ca sa ii aduc din ungaria.... e super greu , mai ales pt ei |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Fratele meu , dar multi m-ai sunteti in Baia Mare. De ce nu veniti sa va incalziti putin masinile, in aprilie la Braila? |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
:joy: Mult succes la realizarea evenimentului si asteptam cu nerabdare poze si filmulete ..:peace:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
daca iti plac evenimentele...vezi ca sunt multi constanteni care vor veni la braila te asteptam |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
aveti un talent sa le puneti una dupa alta voi acolo
pe 18 mai e cluj,pe urma satu mare, nu puteati pune o distanta mai mare intre ele?:) voi fi prezent,mi-a promis ionut ceva masini ,sper sa s tina d cuvant :P |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
orice eveniment e binevenit...dar la Baia Mare?....cum naiba sa ajungem astia din sud(bucuresti,craiova,constanta) tocmai acolo....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Cu masina .Simplu
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Daca-l pui pe nu in fata, nu prea e binevenit atunci acest eveniment, altii au plecat afara pentru evenimente, deci sincer fara suparare cam aiurea intrebare.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
superr tare pacat ce e organizat pt politicieni nici aici nu scapam de ei mama lor de hoti ordinari:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: :sad::sad::sad:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
ma intreb cu ce vine in parteneriat "tineretul" asta... de se face cu ei show-ul si cu nimeni altcineva... au ceva masini "tari" in partid? niste passat-uri din 2003 cu tot ce vrei pe ele... gri metalizate cumva? ionutz, nu o lua in nume de rau ce am scris... dar nu poti sa nu iti pui intrebari la o astfel de "asociere" in prag de alegeri... daca va asociati si voi cu o firma tare din domeniul auto, era cu totul altceva la imagine... bafta si iti tin pumnii sa iasa bine... toti avem nevoie de cat mai multe astfel de evenimente... poate ne aruncam si noi din alba pana la voi... ca si anul trecut am fost, chiar daca doar ca spectatori... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Evenimentul e organizat in totalitate de mine , TSD'ul a contribuit doar cu niste sponsorizari mai ''grase'' , doar sa apara si numele lor pe afis.Deci ei sunt prezenti doar cu numele , restul tine de mine si cei 3 coorganizatori . Va promit un mare show , de la care nimeni nu va pleca dezamagit
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
off.. alt show la foarte mare departare de mine...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Va urez mult succes!
Sunt convins ca va fi o cursa frumoasa si ca organizarea va fi la un inalt nivel mai ales ca stiu ca organizatorul s-a interesat de f multe aspecte sa acopere cat mai bine cerintele participantilor. Voi fi plecat din tara la momentul in care se va incepe cursa asa ca nu-mi ramane decat un gust amar, pt ca nu pot fi cu voi. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning