Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Kadett prin Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/72055-kadett-bucuresti.html)

leonard 03-11-08 14:34

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1841070)
cu ce masina trebuie sa ma dau ( Pompi ) ?

la braila voi fi acolo.pentru cei interesati, kadettul merge chiar ok, mi-am invins frica si am facut o chestie pentru a-l revigora putin. s-ar putea sa nu mai fie nici probleme cu plecarea de pe loc pana la braila. va astept.

ai pus autoblocant pe el?

B39738 03-11-08 15:03

Re: Kadett prin Bucuresti
 
nu am optat pentru aceasta solutie, fiind prea costisitoare.

p0mpi 03-11-08 15:32

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1840371)
ti-ar mai trebui vreo 3 butelii de nos pe langa aia care o ai sa ai mici sanse...dar cumulate daca se poate :)

frate .. eu vreau sa incerc.. ce ma costa.. dk omu nu vrea acum e alceva
.. eu am auzit de masina .. nu am vazuto niciodata, nu am zis k il fac sau eu stiu am zis k vreau sa incerc

p0mpi 03-11-08 15:35

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 1841041)
ar fi frumos sa se prezinte si p0mpi la start langa kadett . cu ocazia asta.

as vrea sa fiu dar ampicioru in ghips , dk e totul ok pana atunci in mod sigur o sa fiu acolo, eu ma dau, nu dau inapoi de la nici o masina, nu imi e greu sa recunosc dk pierd.. asta e masina atat am

p0mpi 03-11-08 15:36

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1841070)
cu ce masina trebuie sa ma dau ( Pompi ) ?

la braila voi fi acolo.pentru cei interesati, kadettul merge chiar ok, mi-am invins frica si am facut o chestie pentru a-l revigora putin. s-ar putea sa nu mai fie nici probleme cu plecarea de pe loc pana la braila. va astept.


un nissan 350z automat, admisie, evacuare, unichip si NX

p0mpi 06-11-08 13:37

Re: Kadett prin Bucuresti
 
nu stiu daca pot sa ajung peste o sapt si ceva la legale, pana atunci ai timp sa ne vdm?

B39738 06-11-08 22:23

Re: Kadett prin Bucuresti
 
masina e in bacau acuma, cu tot cu proprietar, e in pregatiri pentru braila.in bucuresti cam greu, mai ales ca vine frigul.vezi poate reusesti sa ajungi totusi la braila.

p0mpi 07-11-08 13:35

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1848221)
masina e in bacau acuma, cu tot cu proprietar, e in pregatiri pentru braila.in bucuresti cam greu, mai ales ca vine frigul.vezi poate reusesti sa ajungi totusi la braila.

aa. ok incerc

TIGER Cupra/GTC 08-11-08 02:06

Re: Kadett prin Bucuresti
 
dak nu se supara nimeni,dak ajung cu masina la braila(adik sa fie gata),ma dau si eu cu kadett-ul

p0mpi 08-11-08 04:21

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by TIGER Cupra/GTC (Post 1850407)
dak nu se supara nimeni,dak ajung cu masina la braila(adik sa fie gata),ma dau si eu cu kadett-ul

si eu cu tine

B39738 12-11-08 20:09

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Sunt 95% gata.Va astept la Braila.

Lucian 12-11-08 20:32

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Viitorul suna bine !

B39738 13-11-08 08:43

Re: Kadett prin Bucuresti
 
un mic film din timpul testelor...

https://www.youtube.com/watch?v=CVEwWbtcIOo

zGb 13-11-08 17:18

Re: Kadett prin Bucuresti
 
se misca bine rau domnu felicitari :)

daniwmk 13-11-08 19:09

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1860908)
un mic film din timpul testelor...

https://www.youtube.com/watch?v=CVEwWbtcIOo

e bine scoti 6 sec suta :))


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning