![]() |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
nu am optat pentru aceasta solutie, fiind prea costisitoare.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
.. eu am auzit de masina .. nu am vazuto niciodata, nu am zis k il fac sau eu stiu am zis k vreau sa incerc |
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
un nissan 350z automat, admisie, evacuare, unichip si NX |
Re: Kadett prin Bucuresti
nu stiu daca pot sa ajung peste o sapt si ceva la legale, pana atunci ai timp sa ne vdm?
|
Re: Kadett prin Bucuresti
masina e in bacau acuma, cu tot cu proprietar, e in pregatiri pentru braila.in bucuresti cam greu, mai ales ca vine frigul.vezi poate reusesti sa ajungi totusi la braila.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
dak nu se supara nimeni,dak ajung cu masina la braila(adik sa fie gata),ma dau si eu cu kadett-ul
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Sunt 95% gata.Va astept la Braila.
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Viitorul suna bine !
|
Re: Kadett prin Bucuresti
|
Re: Kadett prin Bucuresti
se misca bine rau domnu felicitari :)
|
Re: Kadett prin Bucuresti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning