![]() |
hmm marfa pozele :) pacat insa de masini si de soferii lor :)
|
:twisted: bey.... VOI SUNTETI NEBUNI ?!?!?!?!?! :twisted:
|
Am auzit ca faza cu mercedesu s-a intimplat la o prezentare, un angajat ceva a vrut sa o porneasca sau asa ceva si a dat cu ea in piscina ..
|
he he he :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Da era lansarea unui showroom mercedes in bucuresti si boul cand a pornito nu sia dat seama ca era in viteza........................
|
Pozele au aparut si la TV, dar nu mai retin exact emisiunea si postul.
|
La protv la stiri si sai mai vezi cum uscau cu phoenul!!!
|
ahahahaha...asta cu trabantu e buna .....ahahaha...tare!
Quote:
|
4 Attachment(s)
:twisted: poftiti parcare :twisted:
|
he he he :lol: :lol: :lol: :lol: ultima ii tare imi place se potriveste :lol:
|
Quote:
|
Omul a vrut sa fixeze bine barca si a reusit!!!
|
4 Attachment(s)
:twisted: SAU .... :twisted:
|
2 Attachment(s)
Inca o parcare memorabila:
|
2 Attachment(s)
am mai gasit una
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:29. |
- Copyright 2026 4Tuning