![]() |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
Te ajuta in tari sa nu se ia lumea de tine???? Crezi ca masina ta e atat de valoroasa incat sa te ia lumea la intrebari ?? Sa fim seriosi ... ..Eu sunt membru MR si am vazut cum ydt pe atunci s3'ul era stock a batut un evo IX cu ceva modificari , nu cred ca a intampinat probleme cu tine ... sincer sa'ti spun ..cine se leaga de un membru are de'a face cu tot clubul ...sa fie clar .Jur m'am saturat de atata minciuna , sunt niste oameni pe forumul asta care nu ar avea ce cauta .Daca tot incercati sa demonstrati ceva de ce nu asteptati legalele ??? Sa se vada clar rezultatul , sa nu existe discutii ... |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
andrei, nu te mai lasa pacalit de sebi, nu i mai raspunde !! imagineaza-ti doar ca , daca doamne fereste azi erai asociat cu el, spunea pe toate forumurile ca skn este cel mai tare si ca restul firmelor si persoanelor care fac soft sint zero; stii bine ce a scris chiar la el pe site despre o buna parte din cei amintiti mai sus care fac si / sau vind softuri la noi, stii bine ca ieri sau azi a "indulcit" putin tonul la adresa lor doar pt ca are un razboi cu tine !! ai vazut cum duce acest "razboi", a invatat sa dea cu capul, cu pumnul, cu piciorul, a mai dat cu pumnul pe baneasa, asta este sebastian si nu o sa se schimbe!!
dragos , ti-am spus personal ca Mr sebi se foloseste de tine iar el are doar o problema cu andrei ca persoana si nu cu skn ca firma , se pare ca postul lui nadir incepe sa-mi da dreptate PS: cine are masina facuta la SKN , a fost pacalit cu ceva, masina nu merge, etc sa scrie frate la obiect "am fost pacalit cu x lucru, s a stricat y piesa" sa stie si altii |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Cine are masina facuta la Voinea sa le spuna celor cu masina facuta la SKN ca o cola si un loc pe scaun nu ar trebui sa coste 500-1000 euro.
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
Eu am deschis un subiect despre doua masini, cosider ca masina lui YDT facuta de Dragos e mai rapida pe 400m pt ca pe mai departe Nadir sustinea ca a lui e data in jos in ture inalte sa nu se strice la drum. Normal ca se strica daca nu coreleaza modificarile dar pt asta e nevoie de ceva cunostinte. BBM s-a incalzit iti porneste bine masina la rece sau;):!: MPA-ule ai dreptate e f scumpa tratatia la SKN. Mai stie cineva de la petrecerea Anonimus ce am facut acolo cu RABANE? |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
Nu stiu care e mai bun dar din martori am inteles ca acum YDT are o masina f rapida, iar eu in trecut am asistat si la curse ale lui Nadir si ale lui YDT. |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
Atat eu, cat si nadir si alte persoane ii atragem atentia Dl. Andrei Tentean ca il apreciem pe Voinea atat pentru ceea ce face, cat si pentru ca e o persoana de calitate care nu isi da aere gratuite si are experienta in domeniu. Ca atare Dl. Andrei Tentean vine si declara despre Dl. Voinea urmatoarele: Quote:
Quote:
Acum te rog sa ma ierti bbm-ule ca nu inteleg cum vrei tu sa se termine scandalul. Te crezi in biblie. Crezi ca vine Andrei aici si ne da o palma, intoarcem obrazul celalalt mai da o palma si pleaca??? Sau sunt curios cum vroiai tu sa inchizi un conflict? E inceput de tine? Ai ceva de declarat? |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
sebi, eu nu mai am ce sa discut cu tine, am spus ce aveam de spus si atit, intelege ce vrei, discutia cu tine este doar in directia "cine injura mai mult sau mai tare" , daca vrei sa vorbesti la obiect , te ascult, eu am fost acolo cind s-au dat in 3 seri, nu am comentat rezultatul pt ca am vazut cum s-au intilnit, cum au discutat, a fost treaba lor; dupa cum au mai spus si ei, nu au fost singurele dati cind s-au dat; la obiect, ai fost cindva de fata cind s-au dat?
PS- la asta cu ce am in cap nu are rost sa ti raspund ca iar facem iuresh de pomana, dar iti raspund la a doua intrebare: porneste bine masina mea, ii place si autostrada - iti mai aduci aminte de testul ala de care vorbeai tu si pariai ca 30 de secunde daca tin piciorul in blana se topeste, etc....am facut testul si nu s a topit; e adevarat, am "trisat" putin, nu am tinut piciorul in gaz 100% 30 de secunde ci citeva minute cam cit sa faci 2 ore din bucuresti in constanta, miine repet testul si ti comunic rezultatele; a, inca ceva, masina mea chiar merge zi de zi sebi, daca nu este zapada sau ghiata chiar merge si merge zi de zi, a ta la fel? la subarica sti ma refer, zi de zi merge? |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Se pare ca MINCIUNA este poitica referata a unora ce reprezinta skn-tuning la Bucuresti, sau chiar e patologica.
Eu am deschis o dezbatere cu un subiect concret si a degenrat din cauza unora care se simt cu musca pe caciula. Hai sa vedem care soft e mai bun cu argumente si de ce merita mai multi sau nu merita deloc banii! |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
Daca as fi interesat sa merg cu masina mea zi de zi nu ar fi nici o probema insa doresc sa merg cu ceva mai adaptat si mai confortabil la drumurile cotidiene. Ai argumente pro si contra celor doua masini raportand totul la soft? |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
mpa, verifica-ti postul 37, nu eu am spus ce spui tu acolo ...... adica asta
Originally Posted by bbm Concluzia finala este ca eu personal, ca atat YDT (prin mesajele trimise catre Voinea pe care acesta le arata posibililor clienti) cat si chiar Voinea prin afirmatia "un om de vanzari corect nu vine la altcineva in firma sa incerce sa convinga un client ca ce minuni si-a facut el pe masina lui la el in firma (asta cand erati dvs la noi si tunam o Skoda 1.8T si incercati sa vindeti clientului un DV mai bun." sunt 2 mincinosi. Da , mincinosi, si asta cred ca este calificativul bland pe care il pot atribui. Nu am fost NICIODATA "la ei" , si sincer eu nu cunosc unde ar fi acest sediu. Nu zic ca nu e, ci doar ca nu stiu unde este, daca este. apare in postul tau, esti la al doilea atac la adresa mea , primul a fost o amenintare mai cu perdea - ti -o reamintesc cind ne vedem intre 4 ochi, vad ca acum faci din nou niste lucruri cam dubioase, calmeaza-te ca noi 2 nu avem nimic de impartit iar eu nu incerc decit sa spun ca sebi are o problema cu andrei nu cu skn, daca ai tu o problema cu skn, spune -o cu ce te au pacalit , ce ti au stricat |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Quote:
|
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Ma refer la subiectul topicului deschis de mine.
Dar uite am vrut sa ma documentez mai bine despre ce spune lumea despre skn. Am zis sa o fac pe net, sa caut pe google si eventual cu ceva imagini. Imi poti explica de ce apare aceasta poza, pe care o voi atasa, cand dai cautare la: skn imagini? E chiar prima poza! http://www.troutstreamdesigns.com/Da...tCrkSknDip.jpg |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
Da recunosc ca e gresit. Andrei a zis aia. Din pacate nu mai pot edita. Dar iar din pacate nu ai raspuns la ce am avut de zis. Si se pare ca nici Andrei nu raspunde.
In afara de jumate de ora si niste motorina pe care o consumam oricum nu am pierdut nimic la SKN. La fel cum nu am pierdut nimic la Voinea. |
Re: Audi S3 SKN vs Audi S3 NONAME
sebi, lasa vrajelile pt adormit copiii de 10 ani, noi doi avem ceva mai multi ani, filmuletele tale cu skn si vrajeli de poze de acest gen sint pt altii care te cred, eu nu fac parte
ai pus o intrebare, te am intrebat la care masini te referi, ce faci acum aplici tactica ta veche cu mutat discutia in alta parte? ti am spus ca -ti stiu manevrele, spor la manevre dar nu merg cu mine |
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning