Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - canon (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/70132-machete-lucru-canon.html)

canon 17-12-08 09:00

Machete in lucru - canon
 
4 Attachment(s)
asa arata acum (culoarea de pe capota e culoarea ce va fi aplicata pe masina )

andrew 46 22-12-08 19:58

Re: vw golf variant custom
 
nice
culoarea e frumoasa
insa body kit nu-i pui?

canon 11-01-09 14:37

Re: Machete in lucru - canon
 
nu, pentru ca nu vreau sa o stric..am dat cu grund si astept sa se usuce

eddycdk 12-01-09 07:03

Re: Machete in lucru - canon
 
vad ca ai astupat cu chit lufturile dintre bara si partea de jos (cea de plastic in realitate)...o sa arate f bine...nu mai are nevoie de body kit!
mai baga poze daca ai...

cca_golf 29-01-09 12:55

Re: Machete in lucru - canon
 
Super golful dar și chrysler-ul ! :shock: De unde ai cumpărat golful ? (de mult caut asa ceva(:-)

canon 29-01-09 21:33

Re: Machete in lucru - canon
 
L-am cumparat dintr-o benzinarie (omv) din Constanta si era ultimul.

cca_golf 25-03-09 17:59

Re: Machete in lucru - canon
 
ce se mai aude de golf ? :-)

canon 28-04-09 22:13

Re: Machete in lucru - canon
 
Nu am mai avut timp de el, saptamana viitoare o sa ma apuc de treaba


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning