![]() |
Machete in lucru - canon
4 Attachment(s)
asa arata acum (culoarea de pe capota e culoarea ce va fi aplicata pe masina )
|
Re: vw golf variant custom
nice
culoarea e frumoasa insa body kit nu-i pui? |
Re: Machete in lucru - canon
nu, pentru ca nu vreau sa o stric..am dat cu grund si astept sa se usuce
|
Re: Machete in lucru - canon
vad ca ai astupat cu chit lufturile dintre bara si partea de jos (cea de plastic in realitate)...o sa arate f bine...nu mai are nevoie de body kit!
mai baga poze daca ai... |
Re: Machete in lucru - canon
Super golful dar și chrysler-ul ! :shock: De unde ai cumpărat golful ? (de mult caut asa ceva(:-)
|
Re: Machete in lucru - canon
L-am cumparat dintr-o benzinarie (omv) din Constanta si era ultimul.
|
Re: Machete in lucru - canon
ce se mai aude de golf ? :-)
|
Re: Machete in lucru - canon
Nu am mai avut timp de el, saptamana viitoare o sa ma apuc de treaba
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning