![]() |
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
Superbe masinile .. astept sa vad asa ceva si in Romania :D
|
Re: TunerWar 2008 @ Harrisburg
golfu galben rupe toate normele...o masina care probabil e destinata doar showurilor...asa ceva nu cred ca risca nimeni sa scoata pe strada :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning