Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 330ci (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/69220-e46-330ci.html)

golf II 19-04-08 21:31

Re: E46 - 330ci
 
Quote:

Originally Posted by dragos002 (Post 1493428)
Super vin jantele.. .kitu il lasi tot asta ?

o sa urmeze o suspensie sport... kit-ul ramane acesta... de asta am dat atatia bani in plus pt M

Hame 22-04-08 16:10

Re: E46 - 330ci
 
Parerea mea este ca exteriorul arata foarte bine asa, cu kit-ul M... Ce mai ai de gand sa ii mai faci ?

golf II 03-05-08 22:21

Re: E46 - 330ci
 
urmeaza suspensia...

golf II 11-06-08 12:51

Re: E46 - 330ci
 
4 Attachment(s)
poze noi cu arcuri 60/40 de la KAW ... nu prea multumit de cat a coborat fata... dar deocamdata o sa ramana asa...

steaua23 11-06-08 14:06

Re: E46 - 330ci
 
Arata super.
Da ... teoretic ... arcurile -60 pe fata nu ar trebuii sa fie foarte joase ? eu stiu ca am pus pe a mea -40 si a coborat destul

UNLORD 11-06-08 17:16

Re: E46 - 330ci
 
F. misto masina. Btw ai volan de M3?

golf II 11-06-08 17:42

Re: E46 - 330ci
 
1 Attachment(s)
e volan M nu e de M3

masina este de vanzare ....

http://www.***********/vsdetalii.php?...3Fnonmod%253D1

olariumarius 18-06-08 00:00

Re: E46 - 330ci
 
e adevarat ce se aude ?? masina este de vanzare ???

MARI_NSL 18-06-08 00:09

Re: E46 - 330ci
 
Quote:

Originally Posted by olariumarius (Post 1597582)
e adevarat ce se aude ?? masina este de vanzare ???

pai tu nu vezi ca a scris si omu mai sus ca masina este de vanzare ....

mixed 18-06-08 00:45

Re: E46 - 330ci
 
hai ca asta ii chiar tare :))

da voi doi nu sunteti frati ?

olariuandrei si olariumarius :D

///carbon 07-06-09 02:53

Re: E46 - 330ci
 
fooooooaaarte frumoasa!!! mai ales jantele!! :p

am sa trec prin suceava next weekend... poate ne vedem!!!

salutari

pro-aux 07-06-09 12:25

Re: E46 - 330ci
 
treci , treci, ca omul avea masina la vanzare de acum un an....si tot atunci a scris ultima data pe topicul asta , gasit de tine pe pagina 1268

///carbon 07-06-09 20:44

Re: E46 - 330ci
 
Quote:

Originally Posted by pro-aux (Post 2387672)
treci , treci, ca omul avea masina la vanzare de acum un an....si tot atunci a scris ultima data pe topicul asta , gasit de tine pe pagina 1268

si ce dak? poate are alta... :D


All times are GMT +2. The time now is 22:20.

- Copyright 2026 4Tuning