![]() |
:(
sa nu ma bati ok?
Frate itzi inteleg entuziasmul dar calmeaza-te.Aici nu e un concurs \"care are cele mai multe posturi fara rost\" |
weeeeeeee care vine la mine ca pleaca maicamea in italia :D ne intalnim la mine :lol: :lol: :lol: (e pe bune faza) daca vreti
|
Edd unde ziceai k stai... ? :D Eu vin cu berea.. :))
|
:D micro 20 gata-i frate bere weeeeeee :drunk: :drunk: :censored: :twisted: :twisted: :twisted:
|
edd
edd,poate pe 22 dupa legal racing,agatzam ceva si merem la tine :D beutura si femei pt toti prietenii mei.cam asha.
unde anume in 20 locuieshti? scuze de offtopic(dar oricum..e vorba de o intalnire deci.. e cam topic) |
frate... e najpa faza .. a vb maicamea sa stea matusha cu mienc anu ar eincredere in mine :shock: wtf? :cry2: :cry2: ce *** dar vb cu matushmea sa vad daca putem sa merem la ea in apart .. sta tot prin 20 :D... sau tot la mine cu matushmea acasla mine in camera .... e cam najpa ajea :D
io stau pe langa cimitir :D ...plm.. lasa ca vb noi la legala.,... vedem noi deci momentan cadew faza:( nashpa :cry2: ce viata de *** |
| All times are GMT +2. The time now is 07:16. |
- Copyright 2026 4Tuning