Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   LOC PENTRU STABILIT INTALNIRI SI DISCUTII DESPRE TUNING!!!!! (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/6913-loc-stabilit-intalniri-discutii-tuning.html)

alex_night77 29-09-05 11:45

:(
 
sa nu ma bati ok?

Frate itzi inteleg entuziasmul dar calmeaza-te.Aici nu e un concurs \"care are cele mai multe posturi fara rost\"

Edd 08-10-05 12:44

weeeeeeee care vine la mine ca pleaca maicamea in italia :D ne intalnim la mine :lol: :lol: :lol: (e pe bune faza) daca vreti

TazzY 08-10-05 20:23

Edd unde ziceai k stai... ? :D Eu vin cu berea.. :))

Edd 08-10-05 20:24

:D micro 20 gata-i frate bere weeeeeee :drunk: :drunk: :censored: :twisted: :twisted: :twisted:

alex_night77 11-10-05 12:11

edd
 
edd,poate pe 22 dupa legal racing,agatzam ceva si merem la tine :D beutura si femei pt toti prietenii mei.cam asha.
unde anume in 20 locuieshti?
scuze de offtopic(dar oricum..e vorba de o intalnire deci.. e cam topic)

Edd 12-10-05 14:53

frate... e najpa faza .. a vb maicamea sa stea matusha cu mienc anu ar eincredere in mine :shock: wtf? :cry2: :cry2: ce *** dar vb cu matushmea sa vad daca putem sa merem la ea in apart .. sta tot prin 20 :D... sau tot la mine cu matushmea acasla mine in camera .... e cam najpa ajea :D
io stau pe langa cimitir :D ...plm.. lasa ca vb noi la legala.,... vedem noi deci momentan cadew faza:( nashpa :cry2: ce viata de ***


All times are GMT +2. The time now is 07:16.

- Copyright 2026 4Tuning