Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Porsche aurit (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/69085-porsche-aurit.html)

dreaq 28-02-08 17:55

Re: Porsche aurit
 
Pacat ca n-a fost la SIAB , veneau romanasii cu metri de smirghel la ei :lol:

ArCaDa 28-02-08 18:17

Re: Porsche aurit
 
Quote:

Originally Posted by bragagiu (Post 1388523)
cred io ca ie masina lu bulibasa de la sintesti sa mor io si toti puradei mai

jenti auri mai merge sau emblema masini schimbatorul masin dar toata masina este urat.pacat.

foarte adevarat...haoleoo..:lol:

golidix 28-02-08 21:38

Re: Porsche aurit
 
f trist.... oameni cu bani prea multi si uneori debili......

B 46 KTO 29-02-08 16:15

Re: Porsche aurit
 
e doar de reclama ... doar nu o sa iasa nimeni cu bolidul pe strazi :)) iti dai seama ca iese lumea cu spaclu dupa ea la semafor :))

mareo 01-03-08 08:28

Re: Porsche aurit
 
cati bani aiurea.....da cam aiurea...:(

dRR-XWX 01-03-08 12:53

Re: Porsche aurit
 
Risipa.. Si-au batut joc de ele :evil:

B-64-MVP 02-03-08 22:39

Re: Porsche aurit
 
hy there goldy :D

AlliedComposites 03-03-08 23:13

Re: Porsche aurit
 
Quote:

Originally Posted by boy_wonder (Post 1389022)
oare pana cand o sa mai continue tiganismul asta cu aur pe masini??? :rolleyes2
macar sa puna si ei aur alb sau platina :lol:

sau o emblema mare de adidas

B 46 KTO 04-03-08 00:43

Re: Porsche aurit
 
Quote:

Originally Posted by bloodfart (Post 1398056)
sau o emblema mare de adidas

si pe spate un mare NIKE :))

mitza mtb 05-03-08 21:23

Re: Porsche aurit
 
tziganime mareeeeeeeeeeeee!!!!!auzi si u....altii nau ce manca si voi va auritzi masinile laso frate...nici chiar asa...sa aruncam banii pe fereastra!

Ady_s94 11-04-08 15:36

Re: Porsche aurit
 
e ***.....mare luckru ....masina imi plake...da totusi...tot ce`ti trebuie e banii!!:D


All times are GMT +2. The time now is 14:25.

- Copyright 2026 4Tuning