Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Metamorfoza Mustang Corvette (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/69009-metamorfoza-mustang-corvette.html)

Victor_WRC 28-02-08 07:33

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
daca era vorba sa faca proprietarul o gluma nu i-a iesit vreau sa spun ca arata groaznic:evil::evil::evil::evil:

Cypos 28-02-08 08:41

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
da mah avetzi dreptate ...e Mustangul de prin '95 asa.....oricum , disproportionata ,urat!

adut 28-02-08 09:34

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
mie unu mi se pare o porkrie...pacat de mustang....
acum fiecare cu gusturile lui..... :-s

DaNy>DmN 28-02-08 11:23

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Doamne cum sa strici o masina in halul asta ?????? :x:x:x
Uni au prea multi bani ... si distrug frumuseti de masini , cum ar fi Mustangul asta ....

Vely 28-02-08 12:33

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
P R O S T I E

TZG@ 28-02-08 14:14

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
e realizata bine "operatia" da' te-nfioara gandul la un mustang corcit cu un corvete

Flaming|BONES| 28-02-08 15:51

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
nu-mi place deloc:cry:...sincer imi placea mustangu` din 2005 original fara sa il modifice,oricum e urat rau de tot:evil::yikes:

P.S. - E ca si cum as merge cu Ferrari`ul prin oras si as asculta manele la maXXim :rolleyes2...sa fim seriosi BLEAH!

2fast4you 28-02-08 19:41

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Ai voie sa inmatriculezi o masina dupa ce ai facut asa ceva la ea?

Bogdan_ozzy 28-02-08 20:46

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Cred ca da .. se poate omologa .. da oricum e nasoala rau de tot :)) cum poti face asa ceva din astfel de masini?:))

speed_csn 29-02-08 13:46

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Este hidoasa masina, pacat ca spatele original e mult mai frumos si cu aspect mai agresiv se potriveste mult mai bine pe masina

turbonetta© 29-02-08 22:44

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Nu cred ca a fost prost ala care a spus ca America e tara tuturor posibilitatilor:P
Sincer, e urata cu spume masina asta.Poate proprietarul se considera cool:are 2 masini:lol:

Mustang 01-03-08 08:54

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Se vede ca bara fata e fortata ... deci nu a iesit bine => Kitsch.

26WRC 01-03-08 10:22

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1387811)
Da, normal...orice tuner ar fi putut face schimbarea asta...dar e o porcarie sa iei un mustang si sa ii pui spate de corvette...RUBBISH!!! KITCH!!!

eu cred ca'i invers, adica sigur e invers s-a luat un corvette si i-a pus fata de mustang si a rezultat un mare KITCH

///V8/// 01-03-08 23:44

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 1390107)
Cred ca da .. se poate omologa .. da oricum e nasoala rau de tot :)) cum poti face asa ceva din astfel de masini?:))

in state & canada nici macar nu trebuie sa declare treaba asta nu trebuie omologat nimic (poti schimba si motorul). atata timp cat ai semnalizari, stopuri si faruri totul e ok, poa sa arate masina ca un avion... se ia politia de tine daca e masia prea lasata si freaca cauciucurile de aripi daca ai mufler care ar putea sa topeasca bumperul daca modifici esapamentul si e peste normele de poluare sau face prea mult zgomot... chestii de-astea

no limits design 05-03-08 11:25

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
beeeauuuutifulll......fuck this bitch.....super duper ugly....hai pirand-o in corvemustangu` lu bastanu` de je


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning