![]() |
Re: 206
Foarte draguta.Sa o stapanesti sanatos;)
|
Re: 206
Multumesc mult, Ada
|
Re: 206
ti am vazut masina azi :D frumusica dar trebuie jante neaparat :x
|
Re: 206
Merci. Stiu ca ii lipsesc destule, dar toate la timpul lor. Deocamdata MOMO Raptor:
https://img84.imageshack.us/img84/656...0033uz2.th.jpg |
Re: 206
Poate ma ajutati si pe mine cu un sfat:
https://img58.imageshack.us/img58/287...azapah1.th.jpg sau https://img81.imageshack.us/img81/758...022aoh1.th.jpg ? Multumesc mult! |
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
votez pentru dotz shuriken...dar sa le iei pe dimeniune cat mai mare posibila pentru 206;)
|
Re: 206
Merci pentru sfaturi! A mai aparut, insa, o optiune:
https://img232.imageshack.us/img232/2962/golf1rh1.th.jpg |
Re: 206
As alege Dotz-urile din simplu motiv ca modelul acesta de la Mak seamana mult prea mult cu Oz Anniversary .Sunt dragute ce-i drept dar eu una nu as opta pentru ele.Daca tie iti plac cel mai mult atunci e ok:)
|
Re: 206
Ai dreptate, merci mult pentru sfat. Problema e ca Dotz-urile ar ajunge in tara in minim o luna... Nici OZ nu sunt pe stoc momentan. E o problema destul de mare ET-ul 25... Maine dimineata astept o confirmare despre Mak-uri.
|
Re: 206
ai cautat peste tot jantele dotz??? vvv.janta.ro??
|
Re: 206
Am cautat... acolo le-am "ochit" :D ... Am sunat si la ei si la dealerii locali, sperand ca poate le au pe stoc. Degeaba... M-am hotarat la Volare, cred ca maine ajung. Multumesc inca o data pentru sfaturi!
|
Re: 206
Quote:
|
Re: 206
Sigur ca da. De la Razvan si Flavius am procurat cam tot ce am pus pana acum pe masina. Tot de la ei astept acum un telefon.... trebuie sa ajunga curierul cu spitzatele mele :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:16. |
- Copyright 2026 4Tuning