Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Peugeot (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot.html)
-   -   Peugeot 206 (COX) (https://forum.4tuning.ro/122-masina-mea-peugeot/68993-peugeot-206-cox.html)

~Ada~ 18-04-08 19:36

Re: 206
 
Foarte draguta.Sa o stapanesti sanatos;)

cox 21-04-08 09:14

Re: 206
 
Multumesc mult, Ada

Teroarea 23-04-08 20:21

Re: 206
 
ti am vazut masina azi :D frumusica dar trebuie jante neaparat :x

cox 24-04-08 08:48

Re: 206
 
Merci. Stiu ca ii lipsesc destule, dar toate la timpul lor. Deocamdata MOMO Raptor:
https://img84.imageshack.us/img84/656...0033uz2.th.jpg

cox 29-05-08 13:18

Re: 206
 
Poate ma ajutati si pe mine cu un sfat:
https://img58.imageshack.us/img58/287...azapah1.th.jpg sau https://img81.imageshack.us/img81/758...022aoh1.th.jpg ?
Multumesc mult!

Teroarea 29-05-08 17:40

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by cox (Post 1560134)

al 2lea model .

Gabi 29-05-08 17:45

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by Teroarea (Post 1560636)
al 2lea model .

Incontestabil al 2-lea model e mult prea mişto să nu-l alegi.

Yackone 29-05-08 18:54

Re: 206
 
votez pentru dotz shuriken...dar sa le iei pe dimeniune cat mai mare posibila pentru 206;)

cox 29-05-08 19:37

Re: 206
 
Merci pentru sfaturi! A mai aparut, insa, o optiune:
https://img232.imageshack.us/img232/2962/golf1rh1.th.jpg

~Ada~ 29-05-08 20:01

Re: 206
 
As alege Dotz-urile din simplu motiv ca modelul acesta de la Mak seamana mult prea mult cu Oz Anniversary .Sunt dragute ce-i drept dar eu una nu as opta pentru ele.Daca tie iti plac cel mai mult atunci e ok:)

cox 29-05-08 22:11

Re: 206
 
Ai dreptate, merci mult pentru sfat. Problema e ca Dotz-urile ar ajunge in tara in minim o luna... Nici OZ nu sunt pe stoc momentan. E o problema destul de mare ET-ul 25... Maine dimineata astept o confirmare despre Mak-uri.

Yackone 30-05-08 17:26

Re: 206
 
ai cautat peste tot jantele dotz??? vvv.janta.ro??

cox 30-05-08 21:55

Re: 206
 
Am cautat... acolo le-am "ochit" :D ... Am sunat si la ei si la dealerii locali, sperand ca poate le au pe stoc. Degeaba... M-am hotarat la Volare, cred ca maine ajung. Multumesc inca o data pentru sfaturi!

Teroarea 31-05-08 00:29

Re: 206
 
Quote:

Originally Posted by cox (Post 1562793)
Am cautat... acolo le-am "ochit" :D ... Am sunat si la ei si la dealerii locali, sperand ca poate le au pe stoc. Degeaba... M-am hotarat la Volare, cred ca maine ajung. Multumesc inca o data pentru sfaturi!

la superstreet in craiova ai incercat? parca ei aduc mai rapid.

cox 31-05-08 10:20

Re: 206
 
Sigur ca da. De la Razvan si Flavius am procurat cam tot ce am pus pana acum pe masina. Tot de la ei astept acum un telefon.... trebuie sa ajunga curierul cu spitzatele mele :D


All times are GMT +2. The time now is 15:16.

- Copyright 2026 4Tuning