![]() |
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
Arata f. bine dar nu as fi vrut si aer conditionat pe ea!
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
la vremea aia nu cred ca i stateau multe mashini in fata,de fapt cred ca nici acum:D
|
Re: BMW M1 din 1979 by Styling Garage
Frumusetea intruchipata ... !!! Absolut Superba...!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:47. |
- Copyright 2026 4Tuning