![]() |
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
De lux...limousine rullzzz!!!!
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
mare...cat mai mare ...........luxxxx!!!
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
Lux ....Categoric , dar o masina care sa nu ma lase nici in depasiri si nici dak sunt nevoit sa ie sputin de pe sosea ...mai concret ..- Range Rover Supercharged ( preferabil 75 aniversarry ) ....
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
Lancer Evo IX..poate mai putin lux insa se incadreaza perfect in celelalte categorii..
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
sport + cu o usora tenta de lux.
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
Sport 'masinile de lux is prea exagerate .
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
Quote:
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
Compacata si SPORT ( neaparat SUPRALIMENTATA ).. :)
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
sport family....parca rs6 avant...un fel de dream car.
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
SPORT!
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
Quote:
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
limuzina seria 7 /A8 tiptronic , cred ca imbina destul de bine cele n elemente , lux , confort siguranta + ca are de la 190 cp in sus , eleganta, clasa, pret de achizitie ... si ofera un statut soferului de invidiat de multi parteneri de pe sosea. Poate ca sunt putin subiectiv pt ca posed un 728, dar cum se spune "fiecare cioara isi vede pui cei mai dragutzi".Din pct meu de vedere financiar doar pot sa visez la "avioane" de sute de mii de euro asa ca ma intind doar cat imi este plapuma fara credite, banci, leasing-uri si break-uri :P
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
sport tata sport,luxul mai incolo
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
la 24 de ani "sport tata sport"? pai acu cand vine momentu sa te asezi la casa ta.. tu umbli la sport?
|
Re: Ce masini preferati ? De lux vs sport vs de familie
[QUOTE=dolb;1760352]la 24 de ani "sport tata sport"? pai acu cand vine momentu sa te asezi la casa ta.. tu umbli la sport?[/QU
pai na eu mi-am zis parerea:boxing: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:54. |
- Copyright 2026 4Tuning