![]() |
Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
12 Attachment(s)
niste poze cu Capri-uri!!!...puneti si voi daca aveti!
|
Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
7 Attachment(s)
na asta da!!!...e agresiva, are un finisaj superb,si niste "bombeuri" extraordinare!...la masina ma refeream sa stiti!:lol:
|
Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
DPG ti-a dat o idee super cu priza de aer sa stii!
Cat despre proiectul tau e ceva foarte interesant,si iti doresc succes.. Apropo,V6-ele are decat 90cp???Suna cam aiurea...:???:Poze la motor nu ai?si alte poze la masina? |
Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
da sa sti k idea aia cu priza de aer chiar e misto!poze nu mai am dar am sa fac! cat despre motor da are doar 90 cp dar cum zice si "FLORIN_CARS"..."e proiectat in anii 60, si n-ai idee ce trage motorul dk e facut cap-coada..pe asa o caroserie de ~960-980kg "...
|
Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
Quote:
|
Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
...de "locasul facut stopurilor" mi s-a mai zis!...dar acum asta e,fapta e comisa!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning