Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford.html)
-   -   CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z" (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/68193-capri-meu-aproape.html)

flo23arad 24-02-08 19:15

Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
 
12 Attachment(s)
niste poze cu Capri-uri!!!...puneti si voi daca aveti!

flo23arad 24-02-08 19:35

Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
 
7 Attachment(s)
na asta da!!!...e agresiva, are un finisaj superb,si niste "bombeuri" extraordinare!...la masina ma refeream sa stiti!:lol:

kidu2006 25-02-08 16:39

Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
 
DPG ti-a dat o idee super cu priza de aer sa stii!
Cat despre proiectul tau e ceva foarte interesant,si iti doresc succes..
Apropo,V6-ele are decat 90cp???Suna cam aiurea...:???:Poze la motor nu ai?si alte poze la masina?

flo23arad 25-02-08 21:09

Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
 
da sa sti k idea aia cu priza de aer chiar e misto!poze nu mai am dar am sa fac! cat despre motor da are doar 90 cp dar cum zice si "FLORIN_CARS"..."e proiectat in anii 60, si n-ai idee ce trage motorul dk e facut cap-coada..pe asa o caroserie de ~960-980kg "...

TZG@ 28-02-08 14:25

Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
 
Quote:

Originally Posted by flo23arad (Post 1376490)
...nu stiu daca ati observat dar pe capota are o "priza de aer"...dar intr-un final (inspirat sau neinspirat) am decis sa renunt la ea! nu stiu cum arata? era mai bine daca o lasam sau nu?

priza arata foarte bine, zic eu... un singur lucru nu-mi place si anume locasul facut stopurilor... sper sa nu te deranjeze...

flo23arad 28-02-08 21:01

Re: CAPRI-u meu!!!...de la "A" la... aproape "Z"
 
...de "locasul facut stopurilor" mi s-a mai zis!...dar acum asta e,fapta e comisa!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning