![]() |
masina nu mai este in mall probabil acum se pregateste plecarea ei spre germania!
am anuntat ieri ca era singura zi in care putea fi vazuta! |
acum 5min a plecat spre germania :))
|
marfa astra cu neoane.....e a frizerului meu frate :D
|
doamne ce interior...ce sistem audio :shock: :shock: :shock:
|
dupa ce te-asezi in masina si pui o melodie asa, mai dansanta, dupa cat timp iti da sangele pe diverse gauri?
|
Ca sa nu mai vb de pleura dezlipita si alte cele :lol:
|
am si eu clio ... dar nu as vedea-o pe a mea in halu asta nici in cele mai bune vise ... zici ca a iesit direct de la WCC :shock:
|
se vede ca e lucrat de elia pe afara.
le-as da si eu clioul meu sa il coafeze daca ar vrea sa nu le dau bani. :roll: |
Re: demo car PHASE - expusa in MALL astazi 27.07.2005
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning