Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   demo car PHASE - expusa in MALL astazi 27.07.2005 (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/6819-demo-car-phase-expusa-mall-27-07-2005-a.html)

iondarie 28-07-05 09:03

masina nu mai este in mall probabil acum se pregateste plecarea ei spre germania!

am anuntat ieri ca era singura zi in care putea fi vazuta!

iondarie 28-07-05 11:14

acum 5min a plecat spre germania :))

VFFtuning 28-07-05 13:24

marfa astra cu neoane.....e a frizerului meu frate :D

c i k y 29-07-05 15:34

doamne ce interior...ce sistem audio :shock: :shock: :shock:

tre 31-07-05 17:21

dupa ce te-asezi in masina si pui o melodie asa, mai dansanta, dupa cat timp iti da sangele pe diverse gauri?

Skma 31-07-05 23:49

Ca sa nu mai vb de pleura dezlipita si alte cele :lol:

Buggy07 19-11-05 00:03

am si eu clio ... dar nu as vedea-o pe a mea in halu asta nici in cele mai bune vise ... zici ca a iesit direct de la WCC :shock:

TheMadMan 04-01-06 02:29

se vede ca e lucrat de elia pe afara.
le-as da si eu clioul meu sa il coafeze daca ar vrea sa nu le dau bani. :roll:

sonik89 10-11-06 15:14

Re: demo car PHASE - expusa in MALL astazi 27.07.2005
 
Quote:

Originally Posted by luca (Post 185322)
:shock: :shock: :shock: Sa nu spui ca asta a fost facuta in Romania. :shock: :shock: :shock:

nu e facuta in romania stai linistit , dar masina e dementiala cum au latito si cum arata :D


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning