Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   un matiz mai modest b-67-jwx (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/68168-matiz-modest-67-jwx.html)

RD-Woo 13-01-09 16:03

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
De ce nu va combinati cu baietii din capitala
care se intalnesc duminica?? stiu ca ei au Cielo, insa cu totii aveti
masinii ale aceleasi marci si ar fi frumoasa o intrunire...
Detalii AICI

B-64-KTL 13-01-09 17:52

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Scuze pt offtopic pe thread-ul tau...eu sunt unul care participa la intalnirile de la polivalenta (duminica) si n-as avea nimic impotriva daca veniti si voi.

PetricaCBD 13-01-09 17:57

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by B-64-KTL (Post 1978816)
Scuze pt offtopic pe thread-ul tau...eu sunt unul care participa la intalnirile de la polivalenta (duminica) si n-as avea nimic impotriva daca veniti si voi.

Flora merge bigada....k pe vremuri cand mergeam la intalnirea Oltcit :d

flura 15-01-09 08:58

pai atunci da-mi un semn si mine mai Petrika cand e si la ce ora va vedeti voi!

doar suntem suntem din aceeasi familie !

nota moderator: te rog foloseste functia "Edit" daca mai ai ceva de spus in decurs de 5 minute. De aia exista acolo butonul ala.


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning