![]() |
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
De ce nu va combinati cu baietii din capitala
care se intalnesc duminica?? stiu ca ei au Cielo, insa cu totii aveti masinii ale aceleasi marci si ar fi frumoasa o intrunire... Detalii AICI |
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
Scuze pt offtopic pe thread-ul tau...eu sunt unul care participa la intalnirile de la polivalenta (duminica) si n-as avea nimic impotriva daca veniti si voi.
|
Re: un matiz mai modest b-67-jwx
Quote:
|
pai atunci da-mi un semn si mine mai Petrika cand e si la ce ora va vedeti voi!
doar suntem suntem din aceeasi familie ! nota moderator: te rog foloseste functia "Edit" daca mai ai ceva de spus in decurs de 5 minute. De aia exista acolo butonul ala. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning