Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   muzica la moda pt noi (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/681-muzica-moda-pt.html)

Hondarul 01-04-04 14:27

http://www.incredifind.com/index.cfm...um/posting.php

Ce p_la mea e asta ???? Cand vreau sa bag o melodie, ma baga in m_ia asta... :evil: :evil: :evil:

Cum sa fac ???

EvLSant0S 01-04-04 17:47

1 Attachment(s)
M-am indragostit de o melodie.... Timbaland & Magoo - One & All ... melodie numai buna de ascultata intr-un Hummer H2 cam asha... , MULTUMESC mult lui TYE ca mi-a zis de melodia asta

IS 18 BOG 01-04-04 18:43

IMNUL \"TUNINGILOR\" ca sa zic asha :

B.U.G. Mafia - 10km/h ( \"senzatie majora cu 40 la ora \")
[ \"sunt eu un maniak pentru ca imi place sa imi bag bani in masina meaaa
SPECIAL PENTRU CUNOSCATORI si in special pentru Fanatici (adik pentru noi )
inca de mic mi-am dorit ceva special ... stiu
ai un Passat stiu ... 2003 ... stiu ...V6 Tdi cu tot ce vrei pe el ... stiu ... da mai stiu ca mai sunt cateva sute ca a ta (...) frate dau pe spate mai repede cand vad un Golf 3 carosat unflat turband sau o torpila tunarita ... Ma-ti stresat in p**a mea atata GRI METALIZAT [fara referire cei ce detin ashaceva] ... Cu tovarasii in masina si cu basii in portbagaj ne remarci repede in peisaj .... senzatie majora cu 40 la ora ... si ca sa fiu mai aproape de strazi si cartier o sa-l cobor cativa cm lejer ...(...) in afara de roti 18 inci constat ... ca scoti ... ochii din cap ... nu poti sa crezi ca ai dat ... ca toti banii pe kk de roti !
extraterestru in spate neon albastru ... \" ]si tot asha
pot spune cu inima curata ca acesta ar putea fi imnul nostru a FANATICILOR ! chiar daca detin ashaceva sau nu !

sau

B.U.G. Mafia - Romania ( \"e ... Romania ... fii atent ca o romanca da lectii de viata ... il am pe Hagi cu ai lui ce ma ridica la cer ... nu am nimic de pierdut sunt roman in Romania .... cele mai tari masini se gasesc intai aici ... de la Arad la Bucuresti avem doar c****e campiaone ... \" si cea mai tare faza \" ... tigani cu multe sabii sunt cu mine .... pt gaborii din tzara nu am decat FOC foc\" )

Sunt ROMAN in Romania

Hondarul 05-04-04 12:06

Am si eu o nelamurire... Cand atasez poze, merge foarte bine... Cand vreau sa atasez un mp3 arhivat ma baga pe un site... Cum fac sa nu ma mai conecteze la acel site ??? Ceva din cookies, pola mea...

Care stie, please help !!!

mjs 05-04-04 13:56

2 Attachment(s)
cat am cautat melodiile astea 3 sper sa va placa si voua.

TYE 06-04-04 13:51

Inca una care imi place mie .... in ultima vreme .... bine 2

cr0n0s 08-04-04 14:35

EvLSant0S urata masina... nu imi plac deloc astea low rider.... cu rotile bagate pana in gatul masinii.... :)

FiReBuRn 08-04-04 15:10

Hai sa mai pun si eu una.. :twisted:

B|shOp-VR6 10-04-04 11:20

Dar ce ziceti de melodia Asian Dub Foundation - Fortress Europe... tot din NFS Underground??

EvLSant0S 11-04-04 18:32

aooleo... super melodie frate... adu-o..
azi in h:P sa o mai auzim si noi , BUSTA RHYMES & THE NEPTUNES - LIGHT YA ASS ON FIRE
Busta` - Taste it
Busta` - Hey ladies

tekno 11-04-04 19:38

hia amh do dreq..
atatea topicuri pe tema asta... ce nu poate fi numai unu???

Hondarul 12-04-04 11:46

Schiller mit Heppner - I feel you

Cea mai tare !!!!

tekno 12-04-04 15:26

Schiller mit Heppner - Leben... I Feel You (Humate Remix).mp3 ai auzit ? :twisted:

EvLSant0S 12-04-04 16:00

HIP HOP , RAP !
Gangstarr - Battle
Dj Ralph - Fat Bass
Bouga & Akhenaton - Belsunce Breakdown
Dice Raw - Thin Line ( instrumental )
M.O.P - Cold As Ice
Redman - Smash sumthin`
Redman - time 4 sum action
Fat boy Slim - Apache
Soul searchers - blow ya whistle
T.I - I`m Serious
Southside Rockers - Jump
War - Me and my baby brother
Dj Static - My territory
Timbaland - Cop that shit
Twista` - Slo` jamz
Dj Tomekk & Lil` Kim - Kimnotyze
WiseGuys - Oh la la
Wu-tang Clan - Gravel pit
Wu-tang Clan - Protekt ya neck
Busta` Rhymes - Break ya neck
Busta` Rhymes - Show me what you got
Busta` Rhymes - Street Shit
Busta` Rhymes - The Heis
Busta` Rhymes - We put it down 4 ya all
Busta` Rhymes - Party is goin` on over here
Busta` Rhymes - Tear the roof OFF
Busta` Rhymes - All night
Busta` Rhymes - Busta` Rhymes
Busta` Rhymes - Dangerous
Busta` Rhymes - Enjoy da` ride
Busta` Rhymes - FIRE
Busta` Rhymes - Fire it UP
Busta` Rhymes - Get out
Busta` Rhymes & Pharoahe Monch - The next shit
Busta` Rhymes & DMX & Jay-Z -Why we die
LUDACRIS -Splash Waterfalls
N.O.R.E - Nuthin`
Naughty by Nature - Rah Rah
Beenie Man - BossMan
Ludacris - Rollout
Onyx & Method Man - Evil Streets (remix)
Missy Eliott & Ludacris - Gossip Folks
CHEMICAL BROTHERS - To get yourself HIGH
Dj Def Cut & Dj Zeb roc ski - Battle of the year 1997
Black Eyed Peas - Weekend
Black Eyed Peas - Fly away
Dj Def Cut - Battle Zone 2000 (remix)
DMX & Prodigy & Eminem & Rza & Ice CUBE - Firestarter ( REMIX ) Super rea melodia
Lil` Jon & Elephant Man & Busta` Rhymes - Get Low ( REMIX )
Ludacris - Area Codes
Missy Elliot - Pass tha` dutch
Mos Def & Nate dog - Oh No
Afu-Ra - Lyrical Monsta`
Afu-Ra - Hip Hop
Afu-Ra - Equality
Afu-Ra & M.O.P - Crossfire
Afu-Ra - Defeat
African Islam - Rock on y`all
Akrobatik & Afu-Ra - RUFF ENUFF ( REMIX )
Babe Ruth - The Mexican
TOT PROIECTUL VERDE :P
Casino - Contracritica
Ombladon & Raku -Egali din nastere

Altele
Bob Marley & lauryn Hill - Turn ya lights down low
Aventura - Obsession
:) GATA , AM obosit... :) mai incolo mai scriu , peace

EvLSant0S 12-04-04 16:02

A da.. si TOT albumul



TIMBALAND & MAGOO


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

- Copyright 2026 4Tuning