![]() |
http://www.incredifind.com/index.cfm...um/posting.php
Ce p_la mea e asta ???? Cand vreau sa bag o melodie, ma baga in m_ia asta... :evil: :evil: :evil: Cum sa fac ??? |
1 Attachment(s)
M-am indragostit de o melodie.... Timbaland & Magoo - One & All ... melodie numai buna de ascultata intr-un Hummer H2 cam asha... , MULTUMESC mult lui TYE ca mi-a zis de melodia asta
|
IMNUL \"TUNINGILOR\" ca sa zic asha :
B.U.G. Mafia - 10km/h ( \"senzatie majora cu 40 la ora \") [ \"sunt eu un maniak pentru ca imi place sa imi bag bani in masina meaaa SPECIAL PENTRU CUNOSCATORI si in special pentru Fanatici (adik pentru noi ) inca de mic mi-am dorit ceva special ... stiu ai un Passat stiu ... 2003 ... stiu ...V6 Tdi cu tot ce vrei pe el ... stiu ... da mai stiu ca mai sunt cateva sute ca a ta (...) frate dau pe spate mai repede cand vad un Golf 3 carosat unflat turband sau o torpila tunarita ... Ma-ti stresat in p**a mea atata GRI METALIZAT [fara referire cei ce detin ashaceva] ... Cu tovarasii in masina si cu basii in portbagaj ne remarci repede in peisaj .... senzatie majora cu 40 la ora ... si ca sa fiu mai aproape de strazi si cartier o sa-l cobor cativa cm lejer ...(...) in afara de roti 18 inci constat ... ca scoti ... ochii din cap ... nu poti sa crezi ca ai dat ... ca toti banii pe kk de roti ! extraterestru in spate neon albastru ... \" ]si tot asha pot spune cu inima curata ca acesta ar putea fi imnul nostru a FANATICILOR ! chiar daca detin ashaceva sau nu ! sau B.U.G. Mafia - Romania ( \"e ... Romania ... fii atent ca o romanca da lectii de viata ... il am pe Hagi cu ai lui ce ma ridica la cer ... nu am nimic de pierdut sunt roman in Romania .... cele mai tari masini se gasesc intai aici ... de la Arad la Bucuresti avem doar c****e campiaone ... \" si cea mai tare faza \" ... tigani cu multe sabii sunt cu mine .... pt gaborii din tzara nu am decat FOC foc\" ) Sunt ROMAN in Romania |
Am si eu o nelamurire... Cand atasez poze, merge foarte bine... Cand vreau sa atasez un mp3 arhivat ma baga pe un site... Cum fac sa nu ma mai conecteze la acel site ??? Ceva din cookies, pola mea...
Care stie, please help !!! |
2 Attachment(s)
cat am cautat melodiile astea 3 sper sa va placa si voua.
|
Inca una care imi place mie .... in ultima vreme .... bine 2
|
EvLSant0S urata masina... nu imi plac deloc astea low rider.... cu rotile bagate pana in gatul masinii.... :)
|
Hai sa mai pun si eu una.. :twisted:
|
Dar ce ziceti de melodia Asian Dub Foundation - Fortress Europe... tot din NFS Underground??
|
aooleo... super melodie frate... adu-o..
azi in h:P sa o mai auzim si noi , BUSTA RHYMES & THE NEPTUNES - LIGHT YA ASS ON FIRE Busta` - Taste it Busta` - Hey ladies |
hia amh do dreq..
atatea topicuri pe tema asta... ce nu poate fi numai unu??? |
Schiller mit Heppner - I feel you
Cea mai tare !!!! |
Schiller mit Heppner - Leben... I Feel You (Humate Remix).mp3 ai auzit ? :twisted:
|
HIP HOP , RAP !
Gangstarr - Battle Dj Ralph - Fat Bass Bouga & Akhenaton - Belsunce Breakdown Dice Raw - Thin Line ( instrumental ) M.O.P - Cold As Ice Redman - Smash sumthin` Redman - time 4 sum action Fat boy Slim - Apache Soul searchers - blow ya whistle T.I - I`m Serious Southside Rockers - Jump War - Me and my baby brother Dj Static - My territory Timbaland - Cop that shit Twista` - Slo` jamz Dj Tomekk & Lil` Kim - Kimnotyze WiseGuys - Oh la la Wu-tang Clan - Gravel pit Wu-tang Clan - Protekt ya neck Busta` Rhymes - Break ya neck Busta` Rhymes - Show me what you got Busta` Rhymes - Street Shit Busta` Rhymes - The Heis Busta` Rhymes - We put it down 4 ya all Busta` Rhymes - Party is goin` on over here Busta` Rhymes - Tear the roof OFF Busta` Rhymes - All night Busta` Rhymes - Busta` Rhymes Busta` Rhymes - Dangerous Busta` Rhymes - Enjoy da` ride Busta` Rhymes - FIRE Busta` Rhymes - Fire it UP Busta` Rhymes - Get out Busta` Rhymes & Pharoahe Monch - The next shit Busta` Rhymes & DMX & Jay-Z -Why we die LUDACRIS -Splash Waterfalls N.O.R.E - Nuthin` Naughty by Nature - Rah Rah Beenie Man - BossMan Ludacris - Rollout Onyx & Method Man - Evil Streets (remix) Missy Eliott & Ludacris - Gossip Folks CHEMICAL BROTHERS - To get yourself HIGH Dj Def Cut & Dj Zeb roc ski - Battle of the year 1997 Black Eyed Peas - Weekend Black Eyed Peas - Fly away Dj Def Cut - Battle Zone 2000 (remix) DMX & Prodigy & Eminem & Rza & Ice CUBE - Firestarter ( REMIX ) Super rea melodia Lil` Jon & Elephant Man & Busta` Rhymes - Get Low ( REMIX ) Ludacris - Area Codes Missy Elliot - Pass tha` dutch Mos Def & Nate dog - Oh No Afu-Ra - Lyrical Monsta` Afu-Ra - Hip Hop Afu-Ra - Equality Afu-Ra & M.O.P - Crossfire Afu-Ra - Defeat African Islam - Rock on y`all Akrobatik & Afu-Ra - RUFF ENUFF ( REMIX ) Babe Ruth - The Mexican TOT PROIECTUL VERDE :P Casino - Contracritica Ombladon & Raku -Egali din nastere Altele Bob Marley & lauryn Hill - Turn ya lights down low Aventura - Obsession :) GATA , AM obosit... :) mai incolo mai scriu , peace |
A da.. si TOT albumul
TIMBALAND & MAGOO |
| All times are GMT +2. The time now is 13:22. |
- Copyright 2026 4Tuning