Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Audi A6 Tuning...AKA A9 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/67942-audi-a6-tuning-aka-a9.html)

no limits design 20-02-08 11:09

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
oh my G .........ce dreaq ????....kitsch...kistch......kitsch......kitsch... ...kitsch......kitsch......ki tsch......kitsch......kitsch......kitsch......kits ch......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch ......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.. ....kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.... ..kitsch......kitsch......kitsch......kitsch...... kitsch......kitsch......kitsch......kitsch......ki tsch......kitsch......kitsch......kitsch......kits ch......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch ......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.. ....kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.... ..kitsch......kitsch......kitsch......kitsch...... kitsch......kitsch......kitsch......kitsch......ki tsch......kitsch......kitsch......kitsch......kits ch......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch ......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.. ....kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.... ..kitsch......kitsch......kitsch......kitsch...... kitsch......kitsch......kitsch......kitsch......ki tsch......kitsch......kitsch......kitsch......kits ch......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch ......kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.. ....kitsch......kitsch......kitsch......kitsch.... ..kitsch......kitsch......kitsch......kitsch...... kitsch......kitsch......

Mishu-f 20-02-08 11:19

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
deci urata cu spume....prima data am zis ca e submarin..... faruri de alfa 159 :lol: stopuri de mini ..... deja e kitsch 1000%....da era o vorba : ,,nu poti sa te k*ci in gustu omului"..... da poti sa ii dai sa manance ca sa prinda alt gust..... astia chiar sunt exagerati rau.....

Vely 20-02-08 11:35

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Ce gustu omului, asta n-are gust, si degeaba te c**i ca nu simte! Pai un posesor de A6 & Co, ar trebui, fratilor sa aibe gust ca doar e o masina premium!
Asta e nebun si are IQ-ul low de tot!
Designul fetei se opune celui din spate, si ce dreaq e aia de pe capota, filtrul de particile de la vreo soba ecologica???
Pacat de munca depusa, mare pacat, ca asamblarea si finisarea ar fi de nota 10, dar degeaba ca la celelalte nici 0 (ZERO), nu-mi vine sa-i dau!
Spaniolii astia au un stil ciudat, am mai vaz eu p net si-n reviste masine de-ale lor, da asta intrece orice asteptare de-a mea! Dk ei cred ca au SEAT-ul, marca a grupului VAG, ca si Audi de altfel, asta nu inseamna ca trebuie sa strice o creatie pur germana!

Ce kitch, fratilor, asta e rodul prostiei curate, si stiti voi cum e... cand un prost arunca o piatra in apa nici 10 destepti nu o pot scoate, sa nu mai zic ca prostii sunt multi, da multi...

Eu zic sa nu va mai enervati de acum incolo! Imaginati-va voi masinile favorite cum le veti putea modifica ca sigur o s-o faceti mult mai bn!!!!!

xtrim 20-02-08 11:40

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
E urata masina dar in schimb e bine lucrata ! .....Dak nu ar fi exagerat la spoilare , facandule asa voluminoase eu zic ca ar fi fost mai interesant ...cel putzin din fatza ar fi aratat bine .....imi plac farurile (seamana cu cele de la Alfa 159(2007).....;)

alex* 20-02-08 11:49

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
URAT !!! kitsch total

ArCaDa 20-02-08 12:13

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Kitsch:sad:

mad_aurel 20-02-08 13:32

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
bataie de joc, urata din toate punctele de vedere....

I5@k 20-02-08 13:46

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
parerea mea....CEL MAI URAT A6....pacat de bani si munca...

Bogdan_ozzy 20-02-08 14:27

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
A stricat o masina super.. pentru a face .. ce? oricum e urata rau de tot.. ;) ai bine nu investeau bani si munca

tm_kata 20-02-08 14:41

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
kitsch pe fata....oribila mai... cum pot sa strice o asa masina?????????? au prea multi bani poate si isi permit aproape orice

nutzuXXL 20-02-08 15:50

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
nu pot sa-mi dau seama ce e ... barca - tanc - sau avion ...

AG 80 BBI 20-02-08 15:51

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
aduce umpic cu barile de cielo puse pe dacie pe fatza! :))

Norby89 20-02-08 17:23

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
kitsch...spatele merge ,dar kitsch oricum

22VIN 20-02-08 17:47

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
kitch!!!...

maryo86 20-02-08 17:48

Re: Audi A6 Tuning...AKA A9
 
Doamne fereste!!! Ma fratilor asta seama cu ....... o radasca.Pacat de masina.


All times are GMT +2. The time now is 09:54.

- Copyright 2024 4Tuning