![]() |
Re: C-Class DTM, scos la licitatie
cine are bani sa o cumpere are bani sa se dea shi cu ea p circuit:)
|
Re: C-Class DTM, scos la licitatie
suuuuper masina,ce mi-ar place s-o cumpar (bineinteles dak ash avea banii aia)
dak ash fii proprietarul,m-ash da in fiecare zi cu ea pe un circuit (al unui prieten probabil :P ) |
| All times are GMT +2. The time now is 22:53. |
- Copyright 2026 4Tuning