![]() |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
:shock::shock: pentru ce asa marimi?dar oricum e ceva deosebit nu vezi in fiecare zi asa ceva...cred ca are prea multi bani:D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
parca intr-un timp era asa ceva de vanzare si pe autovit :-)
in fine, aveti AICI unul sa il studiati mai in detaliu :) |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Prea tare.... Russia RULLZZZ :lol:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ma intreb cum faci o parcare laterala cu ala?
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
prea tare tancu asta limuzina ))))
ma intreb cat o consuma bestia asta? |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
rusii astia numai prostii fac frate
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
sa duci un deata la pimp my ride...til face hotel in spate acolo:D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
mijto masinuta asta ... totusi e cam "mica" ...:lol::lol::lol:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Rusii astia s-au "certat" atata cu americanii k acuma sa le cumpere masinilie astea mari, si sa le faca si mai mari! Deci asta inseamna ca tot rusii sunt mai tari sau e doar o falsa iluzie pt ei?
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
hummer mutant mai tragea inca o pereche si pe fata si era tanc
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
destul de bine lucrat... mie mi se pare destul de frumos, lasand celelalte aspecte la o parte(consumul, intretinerea etc.) arata bine.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:22. |
- Copyright 2026 4Tuning