Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Mai multe roti, mai multa putere! Hummer (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/67168-roti-putere-hummer.html)

abstrakt 15-02-08 11:47

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
:shock::shock: pentru ce asa marimi?dar oricum e ceva deosebit nu vezi in fiecare zi asa ceva...cred ca are prea multi bani:D

boy_wonder 15-02-08 12:10

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
parca intr-un timp era asa ceva de vanzare si pe autovit :-)
in fine, aveti AICI unul sa il studiati mai in detaliu :)

Sasha 15-02-08 12:13

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Prea tare.... Russia RULLZZZ :lol:

morph3o 15-02-08 17:14

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
ceva de genul.numai ca trapa era reprezentata de portiera ,nu avea trapa separata ca cel din poze

Big_85 15-02-08 17:44

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
ma intreb cum faci o parcare laterala cu ala?

VDAN 15-02-08 18:03

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
prea tare tancu asta limuzina ))))
ma intreb cat o consuma bestia asta?

no limits design 15-02-08 18:12

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
rusii astia numai prostii fac frate

ady_dl3 15-02-08 19:09

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
sa duci un deata la pimp my ride...til face hotel in spate acolo:D

DoDo NSL 15-02-08 19:14

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
mijto masinuta asta ... totusi e cam "mica" ...:lol::lol::lol:

Victor_WRC 15-02-08 20:58

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Quote:

Originally Posted by Buggatty (Post 1359746)
mijto masinuta asta ... totusi e cam "mica" ...:lol::lol::lol:

Da ai dreptate mai trebuiau inca 2 in spate ca sa fie treaba treaba:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:(Glu meam) arata szooper tare

Vely 17-02-08 19:31

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Rusii astia s-au "certat" atata cu americanii k acuma sa le cumpere masinilie astea mari, si sa le faca si mai mari! Deci asta inseamna ca tot rusii sunt mai tari sau e doar o falsa iluzie pt ei?

danibavarezu 18-02-08 19:45

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
hummer mutant mai tragea inca o pereche si pe fata si era tanc

gunball 18-02-08 19:48

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
destul de bine lucrat... mie mi se pare destul de frumos, lasand celelalte aspecte la o parte(consumul, intretinerea etc.) arata bine.


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning