Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Tinerele in Romania... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/67060-tinerele-romania.html)

Claudia 25-02-08 13:30

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 1381932)
de observat ca a sarit ea repede :)

Prietenii stiu de ce.... :-P:lol:
PS: era in gluma, nu ma atacasem(chiar nu am de ce)

silviu_fxx 25-02-08 13:58

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1361276)
Sa ma bag nitel in discutie?
Va rog. :D

Cum spunea Bea pe pagina anterioara, haicinciu'-u'.com a devenit deja o chestie SF. Ma uit si eu ca orice om. Am avut un cont, l-am desfiintat. Mi-am facut altul pentru a imi promova alte chestiuni.
Pe profilul vechi aveam 2-3 fotografii cu rabla mea, in care spuneam in gluma "Asta e rabla mea ... Nah ... acum ma mai iubiti ?" Sa nu va spun ca ... dupa comentarii de genul: esti simpatic, dragut, bla bla bla, au dat de masina si au zis intr-un mod mai putin politicos ca nu ma merita masina. :lol:
Am gasit suferinte de genul: "Tu esti simpatic, dar daca aveai un Opel, BMW, Audi, renuntam la prietenul meu..." / "Mi-ar fi scarba sa ma urc in o asemenea masina" / "Asta numesti tu masina?!". Toate cele 3 cazuri enumerate sunt cu o medie de varsta de 16 ani.

Mai apar pe messenger si domnisoarele care nu se uita cap-coada la fotografii si imi arunca o expresie in genul: "Ce masina ai?" - JEEEEEEEEEET :D

Stand de vorba cu o domnisoara mai cretina asa de felul ei, am vrut sa vad cat de mare e prostia: Ea 16 anisori ... combinata cu unul de 31 de ani in prag de divort cu un copil - "Astia mai mai batrani sunt mai maturi, au bani, au masina ... stiu unde sa te scoata sa te simti femeie, nu ca restul de 20 de ani." In categoria de 20 de ani intram si eu si i-am raspuns: "Corect, stiu... Pe langa asta stiu sa mai faca si o pustoaica de tot rahatul cand vor si la orice ora."

Sfatul meu?! Lasati-va de matrimonialele alea de hi5 ... ca sunt de femei cu capul ! :D

Mare adevar graiesti. Am si eu cateva specimene triste prin clasa care arata ca dracu si mai sunt si materialiste. Am o pica pe fiintele astea cum nu va pot spune, mai ales cand aud comentarii precum:
- Aiii fata, m-am intalnit ieri in club cu un tip supertare, conducea un Audi A6.(intre timp incep sa se stranga toate materialistele pe langa asta)
-Vaiii fata, nu cumva era.... foarte tare baiatul, am auzit ca are si un TT
-Vaiii fata, si unde ati mers dupa...
-Vaiii fata, daca si prietenul meu are avea un Audi l-as iubi si mai mult.
-Vaiii fata, si de cati cm o are...

Comentarii de genul aud zilnic. Eu zic ca pana la 20 de ani toate fetele(in afara de forumistele noastre:D) viseaza la printisori cu Ferrari in fata vilei cu piscina.

indianu 25-02-08 14:33

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by silviu_fxx (Post 1382029)
Comentarii de genul aud zilnic. Eu zic ca pana la 20 de ani toate fetele(in afara de forumistele noastre:D) viseaza la printisori cu Ferrari in fata vilei cu piscina.

Pai in cazul asta, ai putea in loc sa le condamni sa pui mana si sa aduni banii de Ferrari si de vila cu piscina si cand ii vei avea vei face ravagii printre pustoaicele pana in 20 de ani. :D

Mustang 25-02-08 14:41

Re: Tinerele in Romania...
 
Nu ne mai intereseaza pustoaicele materialiste...
Ne intereseaza fetele de 25 de ani care nu dau un leu pe masina pe care o conduci, atata timp cat stii sa fii haios si sa te porti frumos. ;)

indianu 25-02-08 14:51

Re: Tinerele in Romania...
 
Din moment ce nu "ne" mai intereseaza atunci de ce le "blamam"?

Am pus in ghilimele pentru ca eu inca nu-s sigur daca ma mai intereseaza sau nu, dar cel putin nu le condamn. :D

Mustang 25-02-08 14:56

Re: Tinerele in Romania...
 
Le blamam pentru simplul fapt ca ele sunt viitorul tarii. ;)
Isi ridica stacheta prea mult si ar trebui sa se astepte la multe esecuri. ;)

indianu 25-02-08 15:00

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1382129)
Le blamam pentru simplul fapt ca ele sunt viitorul tarii. ;)

Cred ca ar trebui sa incepem cu altii aici. :)
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1382129)
Isi ridica stacheta prea mult si ar trebui sa se astepte la multe esecuri. ;)

Pai si cu ce te deranjeaza esecurile lor?:D

Mustang 25-02-08 15:03

Re: Tinerele in Romania...
 
Pentru ca pot avea o viata frumoasa si daca nu ar fi materialiste. :D
Dragostea nu ar trebui sa fie pe bani. Ala e sexu'... din partea unui gen de domnisoare. :)

indianu 25-02-08 15:06

Re: Tinerele in Romania...
 
Mustangule, eviti sa-mi raspunzi la intrebare.
Cu ce te deranjeaza pe tine ca X e materialista ca doar ea are de suferit(sau nu)?
Parca ziceai pe undeva ca te-ai plictisit de zburdat din floare in floare, asa ca revin, cu ce te deranjeaza?

PS: Sa nu-mi raspunzi ca visezi intr-o lume mai buna, mai cinstita, bla bla ca nu te cred. :)

Mustang 25-02-08 15:09

Re: Tinerele in Romania...
 
Pai ma deranjeaza frate ... vreau si eu sa am o femeie buna. :lol: Dar majoritatea domnisoarelor bune alearga dupa BMW, iar eu n-am inca bani de BMW, si nici taticu' nu are sa imi dea. :D

indianu 25-02-08 15:12

Re: Tinerele in Romania...
 
Aha...uite ca am ajuns unde vroiam. :lol:
Mustangule, in cazul asta nu pot sa-ti recomand decat sa mai mergi din floare in floare pana iti vei face banii de BMW si dupa te decizi tu te optiune alegi. :)

Offtopic: Mai da-le dracu' de BMW-uri ca am avut eu 4 si nu sunt ceva deosebit. Era o zicala a celor mai batrani careia am ajuns sa-i dau si eu dreptate: Exista...Mercedes si alte masini. :lol:

PS: Sa stii ca toate(sau multe :D) femeile au o fixatie cu BMW-ul, nici n-ai idee cu cate toante m-am contrazis pe tema asta. :lol:

bmwm5 25-02-08 15:20

Re: Tinerele in Romania...
 
Quote:

Originally Posted by indianu (Post 1382167)
Aha...uite ca am ajuns unde vroiam. :lol:
Mustangule, in cazul asta nu pot sa-ti recomand decat sa mai mergi din floare in floare pana iti vei face banii de BMW si dupa te decizi tu te optiune alegi. :)

Offtopic: Mai da-le dracu' de BMW-uri ca am avut eu 4 si nu sunt ceva deosebit. Era o zicala a celor mai batrani careia am ajuns sa-i dau si eu dreptate: Exista...Mercedes si alte masini. :lol:

PS: Sa stii ca toate(sau multe :D) femeile au o fixatie cu BMW-ul, nici n-ai idee cu cate toante m-am contrazis pe tema asta. :lol:

uiti ce au zis Parazitii. #@$% are alt gust intr-un bmw-u

indianu 25-02-08 15:22

Re: Tinerele in Romania...
 
Stiam si eu replica asta, numai ca e doar o iluzie. :lol:

Bea69 25-02-08 15:33

Re: Tinerele in Romania...
 
problema cea mai mare nu e,ca ele exista,ci faptul ca majoritatea barbatilor nu intelege ca ele nu trebe incurajate,ca azi miine chiar ajungem sa fie standard de comportament pentru fetitele de 10 ani,ceea ce vad ele acum pe haicinci!!!
eu una asa vad problema..daca nu ar mai fi l@bar disperat caare sa le mai incurajeze,ci ar primi peste nas zilnic de vreo 4-5 ori d-soara care se simte coada de la pruna,poate poate s-ar regrupa.
nu ele sunt de vina,ca profit de handicapatii care se simt doar atunci puternici cind au borseta umflata..no offence

aleks 25-02-08 15:39

Re: Tinerele in Romania...
 
da da, adevarat domnisoara, unii este smecheri cu banii, pentru ca este prosti.
cand n-ai ce oferi te rogi sa-ti cada cascavalu' din cer, ca altfel n-ai cu ce impresiona fumeiele, ca tu esti praf... ;)


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning