![]() |
numarul meu de telefon este:0741310850sunati-ma la orice ora!!
|
Nu-l sunati pe Gabu' ca e fierbinte si are alte ganduri. Si in plus e interesat, vrea sa-i bagati centi pe cartela :twisted: :mrhappy: :evil_laug
Important e sa ne anuntati care cum veniti, sa stim care poate sa astepte, sau sa nu ajungeti prea tarziu si sa nu mai poata nimeni veni dupa voi... |
Re:
Quote:
|
mdea...sa trecem peste anumite posturi ale unor oameni care urmaresc demigrarea imaginiii mele :P :P :P ....reveind la lucruri serioase va spun ca indiferent de vreme cursa de maine se tine!!!!acum vad ca e soare....da'mai stii ce surprize ne rezerva Barbosu'....
|
merci. venim :P
|
Re:
Gata. Am ajuns acasa. Am facut rost de casca. masina merge cat de cat. Rugamintea mare pentru baietii si domnisoarele din craiova care intra pe forum. Pe la 4-4.30 care mai sunteti pe aici, scrieti cum e vremea. la 5.30 noi o sa plecam din bucuresti, si sa stim la ce sa ne asteptam.
Multam si bafta. |
Nu cred ca mai e cineva online la ora aia, incercam toti sa dormim putin sa fim fresh maine. Vremea se anunta BUNA pt maine, deci ia-ti slickuri :lol: Eventual il prindeti pe Gabu' cand vine de la nunta, dar n-as avea incredere in ce spune :drunk: :dribble: :woowoo: .... :twisted:
Acum macar stiu sigur ca maine va avea trasa exact pe unde stau eu :headache: Asa mi-a promis... :help: DRUM BUN tuturor si traseu fara incidente participantilor! PEDAL TO THE METAL! |
Pai sa speram ca vremea o sa fie ok si concurentii si spectatorii sa fie la inaltime..cat despre organizare am auzit numai cuvinte de lauda...oricum o sa vin si eu cu o propunere de cursa in Bucuresti....un rallycross start si finish pe asfalt si restul pe macadam..gen pista de avion dar pe pamant....o sa vb mai multe la Craiova.
Bafta la toti concurentii si sa oferim un spectacol frumos ..:) |
Vremea e super buna ! maine va fi frumos ! Cel putin acum e cer senin si adie un pic vantul ...in rest nu prea pare sa vina nici o ploaie...dar cum a zis si Gabu` nu se stie ce ne rezerva Barbosu` ! :lol: Sa speram ca va fi ok ! :lol:
Bafta la toti participantii ! :wink: |
-Va doresc BAFTA si un eveniment de exceptie.
-Imi cer scuze ca nu pot veni. Distractie placuta!!!!!!! |
e 4.30!!!vremea e marfa!!si....apropo de la nunta am venit de la 1...acum pur si simplu nu mi-e somn!!!
|
Re:
Multam oamenii. Am decolat. :)
|
Re:
Quote:
sa vezi somn de voie ce bagi maine la rapa rosie ! :lol: :lol: :lol: E super misto afara....nici cald nici frig ! Asa ca bagati rpd benzen si haideti la Craiova ! :wink: |
Re:
Salut. Acum am ajuns de la Craiova. Primele impresii de dupa cursa ar fi ca am invins !!! Daca la un moment dat ma gandeam cu groaza ca am cheltuit o mica avere pe benzina pana acolo si masina s-a stricat exact la inceputul primei probe, totul s-a schimbat dintr-o data, ca prin minune si am reusit sa ma dau a 2-a si a 3-a mansa. Din pacate nu fara emotii, la a 2-a mansa m-am rasucit la cauciucuri.
Impresia despre organizare a fost buna. La mai multe astfel de curse. Cred ca s-a vazut ca sunt participanti la toate clasele. Deficientele de organizare au fost la premiere unde am stat de ne-am plictisit, mai mult din respect pt organizatori si castigatori caci stiam ca nu am castigat nimic. O alta buba a fost asfaltul de pe treseu, care in unele portiuni era groaznic. Am topait pe el mai mult decat am mers. Cred ca totusi cea mai grava inadvertenta a fost ca cei mai multi si aici ma includ si pe mine nu stiau unde e sosirea. Ba steagul galben, ba steagul rosu... Una peste alta a fost super. Am trecut de la agonie la extaz si invers de cateva ori. De asemenea am cunoscut o graza de oameni super de treaba (Raluca - singura fata care a concurat; fetele din Craiova - se stiu ele; va multumesc ca ne-ati luat si ne-ati dus, Bogdan Golf 1 + prietenul lui, dl . Dinescu :) si nu in ultimul rand Micutu caruia ii multumesc pt ajutorul moral). Sigur am uitat pe cineva si ii rog sa ma ierte. Stiu ca nu sunt la Oscar dar vreau sa ii multumesc mult lu` Piersi. Daca nu era ea probabil ca plecam acasa cu coada intre picioare si nu apucam sa ma dau deloc. Nu stiu ce a facut la masina dar am reusit sa alerg macar 2 manse. In incheiere, felicitari organiatorilor; tineti-o tot asa si sper sa avenim cat mai des la voi la astfel de evenimente. :) Bafta. P.S: Scuze daca am fost incoerent. Maine pe zi o sa pot sa ma exprim mai bine. |
ce bine le zice dude asta...parca ar fi un om mare...
de mine de ce nu zici ma ca te-am ajutat? ti-am carat scule...te-am impins...ti-am dat flasuri din spate....badarane!!! :lol: multumiri fetelor din craiova care au facut posibila participarea noastra in conditii optime...promit ca nu mai particip cu diesel! treaba cu macadamul ar fi f interesanta....asteptam cu interes continuarea ideii eu m-am simtit f bine la cursa...desi eram mort de somn....pe aceasta cale ii multumesc domnisoarei care m-a adus acasa impreuna cu masina mea! La mai multe astfel de curse!!! Numai bine!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 07:32. |
- Copyright 2026 4Tuning