![]() |
Re: 4tuning DAYS
o sa vad si eu dacile suparate :D
|
Re: 4tuning DAYS
asa speram;)
|
Re: 4tuning DAYS
nu cred ca o sa vezi nici o dacie suparata >:) :))
|
Re: 4tuning DAYS
Pe mine ma uitasi, fir-ai tu sa fiii rotizaaaa. Ma suna unu' azi sa-i vand masina, ca vrea sa participe la expozitie. I-am zis ca nu.....
|
Re: 4tuning DAYS
Cum sa te uit ma nebunule,trebuia sa imi strici tu surpriza. Toti asteapta poze cu masina si io le-am zis ca nu,va fi o surpriza si te gandisi tu sa mi-o strici.off
|
Re: 4tuning DAYS
heehhe ,se mai intampla :D
|
Re: 4tuning DAYS
Eu plec joi dimineata la ora 10 ,cine e interesat sa ma caute,daca sunteti mai multi care vreti sa veniti cu masinile,ne auzim,caline trebuie sa vorbim
|
Re: 4tuning DAYS
Alte masini nu mai pleca spre Bucuresti?cine vine sambata?
|
Re: 4tuning DAYS
Mita ,eu nu am reusit sa dau de kos la telefon , cred ca nu mai are numarul ala ! daca vorbesti cu el sa-mi dai si mie un sms ca sa-mi spui la ce ora pleaca spre bucuresti ! ms
|
Re: 4tuning DAYS
Quote:
|
Re: 4tuning DAYS
eu vin duminica....sambata nu pot:cry2::cry2:
Mita ne vedem la stand:-P |
Re: 4tuning DAYS
unde are loc 4tuning days ? ...stiu ca sambata e si aici la romexpo expozitie de tuning da nu stiu, e aceeasi de care vb voi ?
|
Re: 4tuning DAYS
:lol::lol::lol: exact 4tuning days au loc la ROMEXPO!!!!!!!!!!!!!
|
Re: 4tuning DAYS
atunci poate o sa ne intalnim pe aici...
|
Re: 4tuning DAYS
Eu sunt la stand ,dati si voi pe acolo.
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:20. |
- Copyright 2026 4Tuning