Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   4tuning DAYS 2008 (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/66137-4tuning-days-2008-a.html)

NightClubRacer 23-02-08 03:19

Re: 4tuning DAYS
 
o sa vad si eu dacile suparate :D

cristea_rotitza 24-02-08 11:51

Re: 4tuning DAYS
 
asa speram;)

DolusD 26-02-08 22:06

Re: 4tuning DAYS
 
nu cred ca o sa vezi nici o dacie suparata >:) :))

calingruia2001 27-02-08 02:21

Re: 4tuning DAYS
 
Pe mine ma uitasi, fir-ai tu sa fiii rotizaaaa. Ma suna unu' azi sa-i vand masina, ca vrea sa participe la expozitie. I-am zis ca nu.....

cristea_rotitza 27-02-08 02:51

Re: 4tuning DAYS
 
Cum sa te uit ma nebunule,trebuia sa imi strici tu surpriza. Toti asteapta poze cu masina si io le-am zis ca nu,va fi o surpriza si te gandisi tu sa mi-o strici.off

DolusD 27-02-08 14:33

Re: 4tuning DAYS
 
heehhe ,se mai intampla :D

cristea_rotitza 09-03-08 12:41

Re: 4tuning DAYS
 
Eu plec joi dimineata la ora 10 ,cine e interesat sa ma caute,daca sunteti mai multi care vreti sa veniti cu masinile,ne auzim,caline trebuie sa vorbim

cristea_rotitza 10-03-08 17:07

Re: 4tuning DAYS
 
Alte masini nu mai pleca spre Bucuresti?cine vine sambata?

DolusD 11-03-08 12:45

Re: 4tuning DAYS
 
Mita ,eu nu am reusit sa dau de kos la telefon , cred ca nu mai are numarul ala ! daca vorbesti cu el sa-mi dai si mie un sms ca sa-mi spui la ce ora pleaca spre bucuresti ! ms

cristea_rotitza 11-03-08 14:09

Re: 4tuning DAYS
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1416406)
mita ,eu nu am reusit s adau de kos la telefon , cred ca nu mai are numarul ala ! daca vb cu el sa-mi dai si mie un sms k sa-mi spui la ce ora pleaca spre bucuresti ! ms

Am vorbit cu el, are acelasi numar de telefon.Te ia si pe tine. Suna-l sa va intelegeti.

Sasha 12-03-08 12:40

Re: 4tuning DAYS
 
eu vin duminica....sambata nu pot:cry2::cry2:
Mita ne vedem la stand:-P

confuzzling 12-03-08 17:05

Re: 4tuning DAYS
 
unde are loc 4tuning days ? ...stiu ca sambata e si aici la romexpo expozitie de tuning da nu stiu, e aceeasi de care vb voi ?

Sasha 12-03-08 17:06

Re: 4tuning DAYS
 
:lol::lol::lol: exact 4tuning days au loc la ROMEXPO!!!!!!!!!!!!!

confuzzling 12-03-08 17:12

Re: 4tuning DAYS
 
atunci poate o sa ne intalnim pe aici...

cristea_rotitza 12-03-08 23:21

Re: 4tuning DAYS
 
Eu sunt la stand ,dati si voi pe acolo.


All times are GMT +2. The time now is 10:20.

- Copyright 2026 4Tuning