Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/66089-desene-animate-filme-urmaream-eram-mici.html)

feryboy 07-02-08 00:41

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
astea sunt deja "noi" :)
noi vorbim de un episod pe zi pe la 7 sau 7:30 seara...nu mai stiu .TVR precablu

kraven_4_all 07-02-08 00:56

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Swat Cats, Snagglepuss, Yogi, Dynomutt Dog Wonder, Hong Kong Phooey, The Jetsons, Wally Gator, Top Cat, Mask, Fantastic Four(cele vechi),Jonny Quest, Centurions(pus la download:)...), Thomas The Tank Engine, Wacky Racers, The Impossibles, Richie Rich, Jabber Jaw, Plastic Man, Captain Caveman, + multe altele!!


dak aveam HDD mai mare si DVD`rw aveam multe dintre ele pe dvd ...

DONU' 07-02-08 01:31

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
1 Attachment(s)
Se pare ca nimeni nu-si mai aduce aminte de unul din cele mai tari desene animate ale acelor vremi...
Pokemonii din ziua de azi cred ca ar ramane cu gura cascata sa auda de:

Michel Vaillant

Acest serial de desene animate mi-a placut cel mai mult! :peace:

bogdan_wrc 07-02-08 07:08

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
da buey, ia uite cate erau...dar sa posteze doar aia care au >23-24 de ani, ca daca o dam pe astea noi nu am facut nimic.

Skma 07-02-08 08:05

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
La ce s-a ajuns din cauza unor intamplari din copilaria mea si a altora!:twisted:

alex2see 07-02-08 08:16

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
https://www.youtube.com/watch?v=NIxHf...eature=related

alex2see 07-02-08 08:19

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
si la fel de tari sunt si celebrele animaniacs
https://www.youtube.com/watch?v=Vvy0wRLD5s8

tre 08-02-08 00:04

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
nu stiu de ce dar n-am putut sa ma uit la michel vaillant, cred ca din cauza ca ma enerva franceza de pe generic.

ma uitam la carnatsaraia aia de sandy belle si mai erau unele nemtesti cu heidi sau ceva de genul oricum.

plastic man mai tineti minte? tare rau, inca de pe-atunci ma gandeam cum e sa ai si p@!# cu asemenea haptitudini. http://www.coverbrowser.com/image/plastic-man/37-1.jpg

josie and the pussycats iar era fain (de curand a aparut si filmul :) ) http://mynameisearlkress.com/weblog/...ussycats70.jpg

si mai erau voltron si sport billy la care ma uitam.
http://www.aurelgrooves.com/voltron.jpg
http://www.slocartoon.net/cartoons/i...000000/770.jpg

si serialul ala de care tot ziceti cu masina vorbitoare se numea Knight Rider si masina era KITT (deci cu 2 T, adica Knight Industries Two Thousand)
http://www.codeoneauto.com/frames/im...ondashdone.jpg
http://www.bttfstuff.com/KR/VB_KITT_2s.jpg

dar tocmai de a-team sa nu ziceti nimic, se poate?
http://www.bbc.co.uk/tyne/content/im...am_400x300.jpg
http://www.hollywood-diecast.com/a-team.jpg
https://img163.imageshack.us/img163/5...0customje6.jpg

Vibe 08-02-08 00:42

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
pentru fanii inraiti se gasesc kituri de KITT ;))

bogdan_wrc 08-02-08 07:11

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 1342910)

ma uitam la carnatsaraia aia de sandy belle si mai erau unele nemtesti cu heidi sau ceva de genul oricum.

plastic man mai tineti minte? tare rau, inca de pe-atunci ma gandeam cum e sa ai si p@!# cu asemenea haptitudini. http://www.coverbrowser.com/image/plastic-man/37-1.jpg

vecine, de mic ai avut alte inclinatii...... te uita la sandt bell si vroiai sa o ai mai mare :))))

tre 08-02-08 09:02

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
da uite nu m-am gandit niciodata in felul asta... multumesc vecine!

T@zMania 09-02-08 08:20

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
pe vremea cand eram eu copil erau din aste:
https://www.youtube.com/watch?v=AcHBo...eature=related,
sau mihaela,robotzel si creionel,hekel si jekel......la draq eu sunt trecut de 30 de ani si stiu numai din astea mai vechi;)

DONU' 09-02-08 14:32

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Mai erau desenele alea cu omuletzul ala... ''Stie Tot''..., si mai erau desenele alea ciudate facute de GOPO! :D

shantzu 09-02-08 15:53

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 1345340)
pe vremea cand eram eu copil erau din aste:
https://www.youtube.com/watch?v=AcHBo...eature=related,
sau mihaela,robotzel si creionel,hekel si jekel......la draq eu sunt trecut de 30 de ani si stiu numai din astea mai vechi;)

lolek si bolek erau pe minimax acum vreo 3-4 ani , acum nu stiu daca mai sunt :D

cmdbass 10-02-08 04:01

Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
 
tot ce a fost pe cartoon network si nu se mai difuzeaza...


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning