![]() |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
astea sunt deja "noi" :)
noi vorbim de un episod pe zi pe la 7 sau 7:30 seara...nu mai stiu .TVR precablu |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
Swat Cats, Snagglepuss, Yogi, Dynomutt Dog Wonder, Hong Kong Phooey, The Jetsons, Wally Gator, Top Cat, Mask, Fantastic Four(cele vechi),Jonny Quest, Centurions(pus la download:)...), Thomas The Tank Engine, Wacky Racers, The Impossibles, Richie Rich, Jabber Jaw, Plastic Man, Captain Caveman, + multe altele!!
dak aveam HDD mai mare si DVD`rw aveam multe dintre ele pe dvd ... |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
1 Attachment(s)
Se pare ca nimeni nu-si mai aduce aminte de unul din cele mai tari desene animate ale acelor vremi...
Pokemonii din ziua de azi cred ca ar ramane cu gura cascata sa auda de: Michel Vaillant Acest serial de desene animate mi-a placut cel mai mult! :peace: |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
da buey, ia uite cate erau...dar sa posteze doar aia care au >23-24 de ani, ca daca o dam pe astea noi nu am facut nimic.
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
La ce s-a ajuns din cauza unor intamplari din copilaria mea si a altora!:twisted:
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
si la fel de tari sunt si celebrele animaniacs
https://www.youtube.com/watch?v=Vvy0wRLD5s8 |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
nu stiu de ce dar n-am putut sa ma uit la michel vaillant, cred ca din cauza ca ma enerva franceza de pe generic.
ma uitam la carnatsaraia aia de sandy belle si mai erau unele nemtesti cu heidi sau ceva de genul oricum. plastic man mai tineti minte? tare rau, inca de pe-atunci ma gandeam cum e sa ai si p@!# cu asemenea haptitudini. http://www.coverbrowser.com/image/plastic-man/37-1.jpg josie and the pussycats iar era fain (de curand a aparut si filmul :) ) http://mynameisearlkress.com/weblog/...ussycats70.jpg si mai erau voltron si sport billy la care ma uitam. http://www.aurelgrooves.com/voltron.jpg http://www.slocartoon.net/cartoons/i...000000/770.jpg si serialul ala de care tot ziceti cu masina vorbitoare se numea Knight Rider si masina era KITT (deci cu 2 T, adica Knight Industries Two Thousand) http://www.codeoneauto.com/frames/im...ondashdone.jpg http://www.bttfstuff.com/KR/VB_KITT_2s.jpg dar tocmai de a-team sa nu ziceti nimic, se poate? http://www.bbc.co.uk/tyne/content/im...am_400x300.jpg http://www.hollywood-diecast.com/a-team.jpg https://img163.imageshack.us/img163/5...0customje6.jpg |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
pentru fanii inraiti se gasesc kituri de KITT ;))
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
Quote:
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
da uite nu m-am gandit niciodata in felul asta... multumesc vecine!
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
pe vremea cand eram eu copil erau din aste:
https://www.youtube.com/watch?v=AcHBo...eature=related, sau mihaela,robotzel si creionel,hekel si jekel......la draq eu sunt trecut de 30 de ani si stiu numai din astea mai vechi;) |
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
Mai erau desenele alea cu omuletzul ala... ''Stie Tot''..., si mai erau desenele alea ciudate facute de GOPO! :D
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
Quote:
|
Re: Ce desene animate/ filme.. urmaream cand eram mici
tot ce a fost pe cartoon network si nu se mai difuzeaza...
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning