![]() |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
aceeasi parere, 4 finale da cel mai bine
si cat mai mult carbon, pe interior ;) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
2 finali ca in prima poza si BBS CH
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
2 Attachment(s)
iesire cu 4 finali
iar jantele bbs ch, breyton flame :-P |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
4 finali si BBS -urile 8):-) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
2 Attachment(s)
poze noi ...mici schimbari:-)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Ar arata bine cu 4 finali si jentile BBS CH , eventual vopsite spitele in negru mat :)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
Quote:
Breyton all the way .... f scumpe din pacate. |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
vopsite dupa achizitie in niciun caz ,mai ales BBS
exista bbs ch "black edition" pe pagina producatorului |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
1 Attachment(s)
In curand sistemul de evacuare :-)
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
:ciggy::-) de-abia astept
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
si eu abia astept sa-l aud, poate poate ... :D
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
mai sant cateva amanunte
se cauta tips-urile pt toba finala;) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
2 Attachment(s)
Buna , daca te pot ajuta cu ceva ..am tot un 320ci , an 2002 ..fara facelift.Eu am optat pentru o bara fata m3 , si evacuare jap style...da bine si suna demential :) ...
|
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
ms mult
evacuarea este decisa deja si se apropie de finalizare pachetul exterior ramane cel care este deocamdata interesanta ideea cu evacuarea jap style:-) ma gandesc ca suna asurzitor ;) |
Re: E46 - 320ci -project-///intruder///
asta e blassfemie curata :|
intrudere nu te lasa dus in erezie :) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning