Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noua Lancia Delta (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/65889-lancia-delta.html)

DeMeN7u 05-03-08 11:47

Re: Noua Lancia Delta
 
Imi place cum arata pe negru.

xzipp 05-03-08 12:25

Re: Noua Lancia Delta
 
Mi se pare mie sau e construita pe platforma FIAT BRAVO?? Cel putin interiorul este aproape identic.... Daca nu ii spuneau DELTA ar fi fost privita cu alti ochi.... Asa te uiti la ea si cauti elementele sportive.... Oricum masina e cel putin interesanta... alt tipar de design.... O astept pe strada....

GABBY_ 05-03-08 12:35

Re: Noua Lancia Delta
 
acelasi aspect de acvariu il are in spate ca si citroen C4 .la romani a prins bine noi fiind o natie careia ii place noutatea dar lancia sigur va avea preturi un pic mai excusiviste fata de contracadidatele sale

Fixius 05-03-08 13:04

Re: Noua Lancia Delta
 
nici o data nu am avut incredere in lancia... dar cine stie.. poate au succes.. cu noul delta

tm_kata 05-03-08 14:25

Re: Noua Lancia Delta
 
mie tot nu imi place

adut 05-03-08 15:03

Re: Noua Lancia Delta
 
daca nu era lancia era ceva......in rest arata ok

Prelud Hondarescu 05-03-08 19:06

Re: Noua Lancia Delta
 
Bordul prea simplu

Victor_WRC 05-03-08 20:31

Re: Noua Lancia Delta
 
doamne ce urata e !!!!!

Marius_mym89 05-03-08 21:27

Re: Noua Lancia Delta
 
hmmm....nu arata rau....cred ca vor avea ceva clienti....

denver 05-03-08 21:59

Re: Noua Lancia Delta
 
chiar daca o prefer oricand pe cea veche , lancia delta tot ramane o legenda , e facuta cu acelas suflet si e foarte dura masina , chiar daca e maricica... e chiar tanc , are un aspect placut si italiencele au fost mereu apreciate doar de cunoscatori , deci vorbiti cat vreti tot o italianca facuta cu dragoste ramane

no limits design 06-03-08 00:29

Re: Noua Lancia Delta
 
nu imi place grila fata......

ionut_cluj 06-03-08 01:37

Re: Noua Lancia Delta
 
absolut senzationala. dar puteau sa pastreze numele Delta pentru ceva mai sportiv. Oricum, o masina foarte foarte frumoasa, iar motorizarile...nimic de obiectat:) cum a zis cineva mai sus... o italianca facuta cu dragoste:)

calin_m_power 06-03-08 14:52

Re: Noua Lancia Delta
 
ce-a fost si ce-a ajuns!!!!!!!!!!!!!!!o legenda a ajuns o banalitate de masina.
am mai vazut conceptul mai demult dar speram totusi sa fie doar o gluma!se pare ca gluma aceasta proasta se pune in aplicare.

Nautilus 06-03-08 15:02

Re: Noua Lancia Delta
 
Arata interesant dar e departe de Delta I si chiar de Delta II, care era mai "moale" dar tot atragatoare

Seamana cu o combinatie de Golf V si Subaru Impreza cu radiator de Lancia Thesis

Poate ca versiunea sportiva, daca va exista vreuna, o sa fie mai "altfel"

~Nautilus

cheet 07-03-08 15:39

Re: Noua Lancia Delta
 
probabil ca sunt si ei constienti de istoria numelui delta si nu vor lasa treaba neterminata....vedem ce se anunta pe la urmatoarele saloane


All times are GMT +2. The time now is 03:57.

- Copyright 2026 4Tuning