![]() |
auzi mah .... da' daca i-ai pus \"CHIP\", de ce nu ii pui si o turbina si un sistem nitro ?? ... ca sa fie treaba - treaba !
... si dupa aia vino sa ne tragem, daca tot e asa preparat si a costat asa mult... sa vad si io un olTcit capabil ... parca n-as fi vazut asa ceva vreodata... |
Mosule se vede ca nu te pricepi la mecanica.
Nici io nu sunt prea tare in mecanica dar stiu ca pentru a face cip tuning la motor trebuie sa aiba un calculator, deobicei care regleaza ijectia de carburant ceea ce nu cred ca ai tu pe olcit :D . Si acu daca tot ai facut acest topic nu trebuie sa te superi sau sate enervezi pe cei care au putin habar de mecanica. :wink: |
Apropo de cand a ajuns oltcitul masina de colectie???????????????????
sau ai si tu unul din 14 facute special pentru Ceausescu(decapotabile cu piele,geamuri electrice..........etc) Asa ca hai sa fim seriosi ca de acum te faci de ras in fata unei intregi comunitati!!!!!!!!!! Scoate Cellica aia sa vedem ce e de capul ei si lasa vrajeala cu RABLA aia de Oltcit ca tot de muistii aia de la citroen e facut-->CITROEN SUNT RABLELE AIA DE OAMENI CARE AU PUS PRIMII TRACTIUNE FATA<-- SI DE ATUNCI MULTE MASINI SAU TRANSFORMAT IN DRICURI!!!!! IN FINE TU NU CRED CA AI DE UNDE SA STII TOATE ASTEA |
DA DE CE CHILL \"shadow\"????????????
Cumva domnule Moderator am deranjat omul cu ceva anume??????? eu doar i-am spus realitatea!!!!!!!!!!!!!!! ESTE UN SITE DE SPECIALITATE (DE TUNING AUTO-->WWW.4TUNING.RO) SI NU DE KITCYH SI DE MASINI CARE NU SUNT INTOCMAI NISTE MASINI CI NISTE LIGHEANE?????!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Nu toti sunt nascuti experti in ceea ce le place lor. Unii mai zic prostii , asta e. Tragem toti o portie de ras si trecem mai departe. Trebuie sa ai o anumita marja de libertate. Nu lua totul personal si mai ales nu lua fiecare discutie in contradictoriu personal.
Forumul e pentru toti. |
Bine ma underground...tot zici ca toate masinile sunt kitch...dar tu ce masina ai moshule? de iti permiti sa ma iei asa la mishto...si... am zis asa...:\"olcitul PENTRU MINE e ca de colectie\".... nam zis ca toate olciturile sunt cinestie ce masini. Capish? si daca nai ce face prin casa...gasesteti alte hobbyuri decat criticatul altora....ar trebui intai sa vezi partea buna a lucrurilor...apoi cea rea...si a fost montat un comp. in olcit...stiu ca nu se poate face cip tuning fara..... dar voi numa sa criticati stiti...chiar sunt curios sa vad ce masini aveti voi astia care va pricepeti oleak la mecanica...si ma tot luati la shto...
|
momentan nu am nici o masina!!!!!!!
dar nu vad ce legatura ar avea asta cu faptul ca tu spui ca ti-ai pus chip pe oltcit???????? daca tot spui CA AI 90 DE CAI HAI SA FACEM INTR-O SEARA O TREABA SI SA-TI VEDEM SI NOI OLTCITUL!!!!!!!! SI APROPO SHADOW CHIAR NU VREI SA MA LASI DELOC IN PACE????????? |
Poate Facem dupa ce ma intorc...ca si asa vreau sal vand...si vin si cu ala care vrea sal cumpere...sa vada de ce e in stare...si legatura nu era cu chipu` meu...ci cu faptul ca tot gaseai critici la adresa masinii mele...clar?? cand o sati iei masina...si o sa lucrezi la ea...mult si cu suflet...si apoi o sa arati lumii rezultatul muncii tale...si o sa mai fie 2-3 ca tine de ex..care o sa gaseasca numa critici...sa vezi ce fel o sa te simti...
|
Re:
Quote:
|
....
hai ma iverson nu vezi ca te faci de rusine....ai venit sa ne poluezi aici.....cu olcitu tau de colectie si cu celica ta?....hai ca esti chiar de rasu lumii...si partea cu sa muncesti cu suflet ....nu ai ce sa muncesti la un olcit....tre sa fii mult prea idiot sa te apuci sa modifici acel tip de masina....si daca vrei sa vrei sa vezi ce face UNDERGROUND....treci pe la noi la garaj...si ai sa vezi.....ca in ciuda faptului ca nu are masina(a avut...si culmea ce crezi ca a avut?...olcit...)...omu chiar are cunostinte despre motoare....si nu ar zice chestii aberante cum ar fi chip tuning pe olcit...deci...in concluzie LASA-NE...LASA-NE....LASA-NE!!
|
bai oltcitel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cand vrei tu iti spun ce se intampla cu un oltcit la ce ora din zi din noapte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! asa ca maiu bine ne lasi si nu mai intri pe net...............ca observ ca nici macar la asta nu te pricepi(in concluzie esti o mare VARZA) hai cam pa |
hai ca va invit la ceva rece. pana una alta va rog fara injurii si play nice :)
|
Subiect incheiat! :dance:
Concluzia: Oltcit rulzzz :pelvic_th |
dupa 3 pagini de dezbateri aprinse am ajuns la concluzia ca oltcitul ta R36 e mai special cu chip si toate tacamurile.
consider acest topic incheiat. |
| All times are GMT +2. The time now is 03:44. |
- Copyright 2026 4Tuning