Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/65814-masina.html)

Leutz 09-07-09 23:19

Re: masina
 
Anunt valabil. Mentionez ca sunt interesat de:

Golf 4 TDI 150 caluti sau 131 caluti 4motion
Golf 5 TDI 140 caluti

kici_luci 01-09-09 00:09

Re: masina
 
vand peugot 205 cabriolet pininfarina din 1995 impecabil...geamuri electrice heliomate prelata e in stare buna(nu ploua prin ea sau chestii de genu) pt mai multe detalii 0728792752 sau [email protected](TIMISOARA)

Leutz 06-12-09 18:42

Re: masina
 
Anuntul este din nou valabil, doar ca, de data asta cumpar Ford Probe preferabil cu motorul de 2.0... astept oferte pana vineri, daca nu, sambata ma duc in targ sa vad ce gasesc. Cei care aveti de vanzare rog sa puneti cat mai multe poze si cat mai multe detalii.

PS: sau opel astra cabrio in stare foarte buna.

Leutz 08-12-09 17:29

Re: masina
 
Anunt valabil, insteresat si de un bmw 316 model m de prin 94'-96'

pcontab 18-12-09 15:23

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by Leutz (Post 2867249)
Anuntul este din nou valabil, doar ca, de data asta cumpar Ford Probe preferabil cu motorul de 2.0... astept oferte pana vineri, daca nu, sambata ma duc in targ sa vad ce gasesc. Cei care aveti de vanzare rog sa puneti cat mai multe poze si cat mai multe detalii.

PS: sau opel astra cabrio in stare foarte buna.

salut
ce zici de un Ford Thunderbird american, un coupe adevarat de 3.2litri v6???

Leutz 19-12-09 21:28

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by pcontab (Post 2903032)
salut
ce zici de un Ford Thunderbird american, un coupe adevarat de 3.2litri v6???

Multumesc frumos, m-ar fi tentat dar mi-am luat masina.

Se poate inchide.

pcontab 21-12-09 14:30

Re: masina
 
OK........


All times are GMT +2. The time now is 19:20.

- Copyright 2026 4Tuning