![]() |
salutare
un stranier de craciun am fo in Bucuresti si am fo cu un var in CLUB TWICE si nu m-i s-a parut cine stie ce fata de Cluburile din Iasi (cum ar fi : Biblos,InterClub si multe altele ) |
Twice nu e un club prea mare ...trebuia sa te duci prin Regie..sa vezi k acolo sunt niste cluburi super ...cred k ai nimerit in cel mai \"stramt\" (dk pot sa spun asa ) club din Bucuresti..nu prea ai loc sa dansezi pe acolo :) :peace:
|
Ce cluburi bah ???? Ce Luna, ce Impaler, ce Morgana ???
Am io la mine in cartier o bodega, ultima reduta comunista, numai cu tablouri de ale lui Ceausescu, Elena si Gh Dej... Sa vezi acolo atmosfera si voie buna... :wink: Terasa Berbec... |
si e marfa tereasa :lol: :lol: poate mergem odata
|
1 Attachment(s)
60
|
3 Attachment(s)
54
|
3 Attachment(s)
61.62.63
|
3 Attachment(s)
64.66.67
|
3 Attachment(s)
69.70.71
|
3 Attachment(s)
69.70.71
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning