Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   prin ce cluburi mergeti (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/654-cluburi-mergeti.html)

IS 18 BOG 04-04-04 12:14

salutare
un stranier
de craciun am fo in Bucuresti si am fo cu un var in CLUB TWICE si nu m-i s-a parut cine stie ce fata de Cluburile din Iasi (cum ar fi : Biblos,InterClub si multe altele )

alex_maxx 04-04-04 12:24

Twice nu e un club prea mare ...trebuia sa te duci prin Regie..sa vezi k acolo sunt niste cluburi super ...cred k ai nimerit in cel mai \"stramt\" (dk pot sa spun asa ) club din Bucuresti..nu prea ai loc sa dansezi pe acolo :) :peace:

Hondarul 05-04-04 11:09

Ce cluburi bah ???? Ce Luna, ce Impaler, ce Morgana ???

Am io la mine in cartier o bodega, ultima reduta comunista, numai cu tablouri de ale lui Ceausescu, Elena si Gh Dej...

Sa vezi acolo atmosfera si voie buna... :wink:

Terasa Berbec...

mjs 05-04-04 13:29

si e marfa tereasa :lol: :lol: poate mergem odata

GFD 17-05-04 18:33

1 Attachment(s)
60

GFD 17-05-04 18:37

3 Attachment(s)
54

GFD 17-05-04 18:39

3 Attachment(s)
61.62.63

GFD 17-05-04 18:42

3 Attachment(s)
64.66.67

GFD 17-05-04 18:50

3 Attachment(s)
69.70.71

GFD 17-05-04 18:50

3 Attachment(s)
69.70.71


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning