![]() |
Re: Cu toporul pe M5
super tare ,imi place, in general imi plac BMW-urile.
|
Re: Cu toporul pe M5
Ce mai daca omul asa a vrut asa a facut. Macar l-a facut k-lumea. Acum vreo 2-3 ani era prezentat la Explorer intr-o emisiune un 911 turbo tot asa facut camioneta.
|
Re: Cu toporul pe M5
eu cred ca mai mult este pt a intra in istorie, sa se face reportaje cu ei ;)
|
Re: Cu toporul pe M5
nu stiu de ce are nevoie de 600 cp , in forma asta (oribila) masina si-a pierdut toate proprietatile dinamice.. bataie de joc, nu vad nimic inteligent in realizarea ei
|
Re: Cu toporul pe M5
:O Sper tare !
|
Re: Cu toporul pe M5
AIUREA a sticat masina
|
Re: Cu toporul pe M5
Super Ingenios Tipul ... Ceva Cu Bun Gust
|
Re: Cu toporul pe M5
Quote:
|
Re: Cu toporul pe M5
ce aveti mah cu omu?? daca lui asa i-a placut poate nu are ce face cu banii...!!! super tare :lol:
|
Re: Cu toporul pe M5
atunci sa imi tai si eu mercedesul in doua sa imi fac caruta :))
|
Re: Cu toporul pe M5
ma vere cum sa ii faci asa ceva unui M5??????????????????
|
Re: Cu toporul pe M5
Banii8)8)8)8)
|
Re: Cu toporul pe M5
Fitosii Isi Fac Camionete Din M5 Si Yo De-abia Ma Tarasc Cu Dacia Mea.
|
Re: Cu toporul pe M5
stopurile de seria 3 arata ca naiba..... in rest e ok masina
|
Re: Cu toporul pe M5
BIne ideea e ca trebuie sa fi cam ***** ca sa faci dintr-un M5 un pickup, dar asta e ... fiecare cu nebunia lui.
IMportant e ca a investit destui bani si destula munca in acest proiect si a iesit "ceva" "destul de frumos". |
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
- Copyright 2026 4Tuning