Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Cu toporul pe M5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64958-toporul-m5.html)

Paul_ToNy 30-01-08 13:40

Re: Cu toporul pe M5
 
super tare ,imi place, in general imi plac BMW-urile.

vali-tgm 30-01-08 13:51

Re: Cu toporul pe M5
 
Ce mai daca omul asa a vrut asa a facut. Macar l-a facut k-lumea. Acum vreo 2-3 ani era prezentat la Explorer intr-o emisiune un 911 turbo tot asa facut camioneta.

mph/km/h 30-01-08 14:12

Re: Cu toporul pe M5
 
eu cred ca mai mult este pt a intra in istorie, sa se face reportaje cu ei ;)

Bogdan_mb 30-01-08 14:27

Re: Cu toporul pe M5
 
nu stiu de ce are nevoie de 600 cp , in forma asta (oribila) masina si-a pierdut toate proprietatile dinamice.. bataie de joc, nu vad nimic inteligent in realizarea ei

xtrim 30-01-08 14:42

Re: Cu toporul pe M5
 
:O Sper tare !

Bobby boss 30-01-08 15:52

Re: Cu toporul pe M5
 
AIUREA a sticat masina

riv_gms 30-01-08 15:53

Re: Cu toporul pe M5
 
Super Ingenios Tipul ... Ceva Cu Bun Gust

weedboy 30-01-08 16:02

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by gms-ul (Post 1323457)
Super Ingenios Tipul ... Ceva Cu Bun Gust

ai glumit nu :lol::lol::lol: stiti vorba aia nu te poti .... in gustul omului,dar in cazul de fata cu cel care a facut m5 acesta m-as putea abate de la regula

Marius_mym89 30-01-08 17:41

Re: Cu toporul pe M5
 
ce aveti mah cu omu?? daca lui asa i-a placut poate nu are ce face cu banii...!!! super tare :lol:

al3x82 30-01-08 18:10

Re: Cu toporul pe M5
 
atunci sa imi tai si eu mercedesul in doua sa imi fac caruta :))

claubmw92 30-01-08 18:24

Re: Cu toporul pe M5
 
ma vere cum sa ii faci asa ceva unui M5??????????????????

maryo86 30-01-08 18:27

Re: Cu toporul pe M5
 
Banii8)8)8)8)

maryo86 30-01-08 18:30

Re: Cu toporul pe M5
 
Fitosii Isi Fac Camionete Din M5 Si Yo De-abia Ma Tarasc Cu Dacia Mea.

26WRC 30-01-08 18:57

Re: Cu toporul pe M5
 
stopurile de seria 3 arata ca naiba..... in rest e ok masina

DaNy>DmN 30-01-08 20:36

Re: Cu toporul pe M5
 
BIne ideea e ca trebuie sa fi cam ***** ca sa faci dintr-un M5 un pickup, dar asta e ... fiecare cu nebunia lui.
IMportant e ca a investit destui bani si destula munca in acest proiect si a iesit "ceva" "destul de frumos".


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning