Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Mitsubishi Lancer Prototype S (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64219-mitsubishi-lancer-prototype.html)

petreals 24-02-08 17:46

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
e chiar "urata"...enervant de "urata" 8)8):D

RoSonic 26-02-08 22:56

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
10 Attachment(s)
Un nou set de fotografii cu Prototype S de la Mitsubishi:

xtrim 26-02-08 23:10

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Arata bine ;) mie imi place .....

Stressjr_Speeddemon 26-02-08 23:37

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
mult mai frum k impreza

Cypos 26-02-08 23:39

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
asta asa sa le dea peste gura la cei de la Subaru...frumoasa...

foss 26-02-08 23:39

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Lumeeeee imi place la nebnie mai agresiva decat limuzina Evo X daca ar fi sa aleg pe asta as alegeo!!!!Nu te pui cu Mitsubishi cand e vorba de agresivitate la masinili sport de la masina in sine pana la motoare tehnologie fiabilitate precizie siguranta si multe altel
Doar cand spui Mitsubishi se ridica parul pe maini un fior pe coloana o greutate pe piciorul drept si cuvintele devin deprisos!!!!!

Gaijin 26-02-08 23:42

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
cei de la Mitsubishi reusesc sa ma uimeasca de fiecare data adevarul este ca au ceva specific lor care iti fura privirea de fiecare data

shaid-kid 27-02-08 00:34

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Arata f bine din fata dar unde e spatele ala mare patratzos agresiv? l-au stricat ca si pe impreza...arata ca un obisnuit hatchback

KAB 27-02-08 05:05

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Vechea si eterna lupta intre mitsu si subaru. Desi sunt fan Subaru trebuie sa recunosc ca prototipul asta chiar arata bine in varianta sportback. Sa vedem cum o sa se miste in wrc daca o sa iasa...

maryo86 27-02-08 08:02

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Cine spune ca e urata nu are deloc "gusturi" bune.E foarte frumoasa atat in interior cat si la exterior

Bass-Evolution 27-02-08 10:12

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Ma abtin in ceea ce priveste culoarea aleasa pentru pielea de pe scaune si incrustatiile de pe bord, in rest, cel putin la fel de frumoasa ca si sedanul EVO X. Teoretic va fi si mai rapida, om vedea....

gunball 27-02-08 10:35

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
arata foarte bine,dar spatele ala pare cam mare..

ArCaDa 27-02-08 10:37

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
mult prea frumoasa....chiar cu mult mai frumoasa decat fratele ei mai mare...:P

Lucian 27-02-08 12:00

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
Din fanta-n cola si din cola-n sprite .

Styg 27-02-08 13:21

Re: Mitsubishi Lancer Prototype S
 
e extraordinara mai frumoasa ca subaru impreza


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning