![]() |
Re: Logan tuning - Miker
Multumesc inca o data pt aprecieri :) o s-o tin tot asa promit ;) :D
|
Re: Logan tuning - Miker
dap . asta a fost singurul logan de la 4t care mi a atras atentia si la care m am oprit sa citesc cate ceva despre el :D . felicitarile mele
numai bine |
Re: Logan tuning - Miker
nu doar loganul lui miker a fost frumos , in fine gusturile nu se discuta
|
Re: Logan tuning - Miker
Quote:
numai bine |
Re: Logan tuning - Miker
1 Attachment(s)
felicitari miker,de mult imi doream sa mai vad un logan care sa-mi placa.Pun doua poze cu loganurile care mi se par mie cele mai reusite,pe cel de CL nu l-am mai vazut de mult,am auzit ca la facut praf.
Bravo baieti. |
Re: Logan tuning - Miker
da si mie mi-a placut f mult cel de CL ... f curat si etc ;)
|
Re: Logan tuning - Miker
gninut baiatu cu loganul cum a reusit sal faca praf , a avut accident cu el?
|
Re: Logan tuning - Miker
nu ... l-a luat la bata... off-topic :(
|
Re: Logan tuning - Miker
Hehehe thanks again sincer si mie mi-a placut mult cel de CL dar nici eu nu l-am mai vazut de mult
|
Re: Logan tuning - Miker
Loganu de CL inca mai exista,asa am intelese de la fostu proprietar,dar nu intr-o stare foarte buna (nu este ingrijita masina). :sad:
|
Re: Logan tuning - Miker
new rims ...
RAndrey & Miker ... :yes: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1233007153 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1233007153 http://194.88.148.126/d9/a8/ad/95/new-5_resize.jpg?v=1 |
Re: Logan tuning - Miker
foarte frumoasa masina.sa o stapanesti sanatos.
|
Re: Logan tuning - Miker
Multumesc mult :)
|
Re: Logan tuning - Miker
New style?arata bine cu dungile alea, mi se pare mie sau jantele au o dunga rosie?in rest e prea frumoasa.
|
Re: Logan tuning - Miker
Pai ce sa zic asta-i culoarea masinii seara da jantele sunt o editie limitata de la wolfrace si au o dunga rosie :) de dragul vremurilor bune
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning