Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Logan tuning - Miker (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/64184-logan-tuning-miker.html)

Miker 26-03-08 21:59

Re: Logan tuning - Miker
 
Multumesc inca o data pt aprecieri :) o s-o tin tot asa promit ;) :D

Buga 27-03-08 10:55

Re: Logan tuning - Miker
 
dap . asta a fost singurul logan de la 4t care mi a atras atentia si la care m am oprit sa citesc cate ceva despre el :D . felicitarile mele

numai bine

Ingerasul99 27-03-08 18:30

Re: Logan tuning - Miker
 
nu doar loganul lui miker a fost frumos , in fine gusturile nu se discuta

Buga 27-03-08 18:57

Re: Logan tuning - Miker
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 1450813)
nu doar loganul lui miker a fost frumos , in fine gusturile nu se discuta

n am zis ca doar acest logan a fost . au fost si altele frumoase , dar doar acesta mi a atras atentia :)

numai bine

gninut 27-03-08 21:49

Re: Logan tuning - Miker
 
1 Attachment(s)
felicitari miker,de mult imi doream sa mai vad un logan care sa-mi placa.Pun doua poze cu loganurile care mi se par mie cele mai reusite,pe cel de CL nu l-am mai vazut de mult,am auzit ca la facut praf.
Bravo baieti.

Achim 28-03-08 01:17

Re: Logan tuning - Miker
 
da si mie mi-a placut f mult cel de CL ... f curat si etc ;)

Ingerasul99 28-03-08 13:40

Re: Logan tuning - Miker
 
gninut baiatu cu loganul cum a reusit sal faca praf , a avut accident cu el?

Achim 28-03-08 14:25

Re: Logan tuning - Miker
 
nu ... l-a luat la bata... off-topic :(

Miker 28-03-08 17:00

Re: Logan tuning - Miker
 
Hehehe thanks again sincer si mie mi-a placut mult cel de CL dar nici eu nu l-am mai vazut de mult

ggd_87 29-03-08 14:46

Re: Logan tuning - Miker
 
Loganu de CL inca mai exista,asa am intelese de la fostu proprietar,dar nu intr-o stare foarte buna (nu este ingrijita masina). :sad:

Achim 27-01-09 04:42

Re: Logan tuning - Miker
 
new rims ...


RAndrey & Miker ... :yes:

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1233007153

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1233007153

http://194.88.148.126/d9/a8/ad/95/new-5_resize.jpg?v=1

ag80bik 27-01-09 10:21

Re: Logan tuning - Miker
 
foarte frumoasa masina.sa o stapanesti sanatos.

Miker 27-01-09 11:16

Re: Logan tuning - Miker
 
Multumesc mult :)

Ingerasul99 30-01-09 22:30

Re: Logan tuning - Miker
 
New style?arata bine cu dungile alea, mi se pare mie sau jantele au o dunga rosie?in rest e prea frumoasa.

Miker 31-01-09 04:15

Re: Logan tuning - Miker
 
Pai ce sa zic asta-i culoarea masinii seara da jantele sunt o editie limitata de la wolfrace si au o dunga rosie :) de dragul vremurilor bune


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning