Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/6401-cielo-evo-propietar-razvan-alias-sei.html)

Ionutz maniacu 22-10-06 18:16

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Foarte tare masina sa o stapanesti si sa o modifici in continuare sanatos

magu 02-02-07 19:19

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
ceva noutati, o poza doua ca nu se mai stie nimic de ea

Takashy_Vtec18 02-02-07 19:46

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
SUperba masina! Sa o stapanesti sanatos!

DACIA-Wrc 02-02-07 21:37

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
hai ma proprietarule...lasa pozele, pune filme sa auzim cum suna motoru, sa ma unga umpic pe suflet daca si eu is proprietar de cielo :P

BGD_NNE 03-02-07 22:46

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Dacia-wrc de ce esti mah egoist!?!?!?!?Nu esti singurul proprietar de cielo , asa ca vrem si noi sa auzin sunetul ala

DACIA-Wrc 04-02-07 09:20

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
:)) te cred, dar oricum proprietarul se pare ca nu o mai da pe aci pe forum din pacate :(

Alex Stelea 06-02-07 22:39

misto. tineo tot asa

tineo tot asa si o sa rezulte ceva......:D

DACIA-Wrc 07-02-07 10:41

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
pozeeee, filmeeeeeee

Ionutz maniacu 07-02-07 14:34

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Noutati,ce se mai stie de masina??Mai bagatzi poze cu ea cum arata acum

BGD_NNE 07-02-07 21:41

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Alllllllloooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! !!!Nici o miscare de la proprietar!?!??!?!?!?!

DACIA-Wrc 08-02-07 21:22

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
am filmulete cu masina in teste.... filmat din greseala :P

alecs_rg id-u de mess daca vea careva :P filme spion :P

bogdan_3.25ix 09-02-07 17:33

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Punele si u aici ca sa le vedem toti!!!

DACIA-Wrc 09-02-07 20:13

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
nu pot :( pentru ca nu mi se ataseaza, de aia am dat id-u de mess

dan_ursu 23-04-07 13:06

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si fara incidente bv;)

sKyNeT 23-04-07 22:21

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
mai traieste masina ?


All times are GMT +2. The time now is 03:43.

- Copyright 2026 4Tuning