![]() |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Foarte tare masina sa o stapanesti si sa o modifici in continuare sanatos
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
ceva noutati, o poza doua ca nu se mai stie nimic de ea
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
SUperba masina! Sa o stapanesti sanatos!
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
hai ma proprietarule...lasa pozele, pune filme sa auzim cum suna motoru, sa ma unga umpic pe suflet daca si eu is proprietar de cielo :P
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Dacia-wrc de ce esti mah egoist!?!?!?!?Nu esti singurul proprietar de cielo , asa ca vrem si noi sa auzin sunetul ala
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
:)) te cred, dar oricum proprietarul se pare ca nu o mai da pe aci pe forum din pacate :(
|
misto. tineo tot asa
tineo tot asa si o sa rezulte ceva......:D |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
pozeeee, filmeeeeeee
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Noutati,ce se mai stie de masina??Mai bagatzi poze cu ea cum arata acum
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Alllllllloooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! !!!Nici o miscare de la proprietar!?!??!?!?!?!
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
am filmulete cu masina in teste.... filmat din greseala :P
alecs_rg id-u de mess daca vea careva :P filme spion :P |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Punele si u aici ca sa le vedem toti!!!
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
nu pot :( pentru ca nu mi se ataseaza, de aia am dat id-u de mess
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si fara incidente bv;)
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
mai traieste masina ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning