Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Masinutza mea .... (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/63996-masinutza-mea.html)

FUL VIUS 30-01-08 12:55

Re: Masinutza mea ....
 
ai dreptate vlad ,dar astra cu motor de 1,7 e diesel!!intelegi?si de aia are asa putini cai!!dar crede-ma ca merge destul de bine pt motor de 1.7!!bogdan mi-a spus ca nu va mai posta pe acest post!!asa ca rog un moderator sa inchida acest post!!multumesc mult!!


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning