Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Super Nova vs.... (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63943-super-nova-vs.html)

kidu2006 28-01-08 16:55

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by maniacu_mnc (Post 1319622)
Mda acuma eu am mai auzit de eroi din astia care nu aveau carnet si faceau pe schumacher :punch:. Eu zic ca e o mare prostie da in fine.....
Pana una alta am vazut ca ai raspuns la o provocare la un leon eu zic ca s-a vorbit destul pe forum si ar fi cazul sa onorezi provocarea :-)

Ok,k sa nu o iau k pe o jignire,stiu k nu am facut exact cel mai stralucit lucru,eram constient si pe vremea aia k eram INCONSTIENT cand faceam chestiile alea..dar..sa intamplat,totul a fost ok,viteza,precautie,fara accidente.etc..
Cat despre Leon,plm,ce sa zic,astept sa ma contacteze cineva daca chiar vrea careva:rolleyes2..nu zic nu:)

maniacu_mnc 29-01-08 19:52

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1319730)
Ok,k sa nu o iau k pe o jignire,stiu k nu am facut exact cel mai stralucit lucru,eram constient si pe vremea aia k eram INCONSTIENT cand faceam chestiile alea..dar..sa intamplat,totul a fost ok,viteza,precautie,fara accidente.etc..
Cat despre Leon,plm,ce sa zic,astept sa ma contacteze cineva daca chiar vrea careva:rolleyes2..nu zic nu:)

Kidule intra pe adresa aia de messs si vb cu Leonul :D

P.S. Incaodata adresa de mess pt. cei care vor sa se dea cu Seat Leon 110 cp diesel adidinu2005.

mirciu 02-02-08 14:25

Re: Super Nova vs....
 
bay baieti sincer sa fiu mi a fost lene sa citesc 3 pagini aiurea........am DSN, cativa baieti o stiu ......masina este stock nu are filtru , nu are tobe , nu are absolut nmk......doar un woofer mare in portbagaj.......toti cei care spuneti ca ati batut o super nova sinu aveti mai mult de 90 cp si mai putin de 1 tone.......va astept la o dunga

T@zMania 03-02-08 18:04

Re: Super Nova vs....
 
am ptr dsn-ul tau un clio bicorp 1.5dci de 65 de cai stok...daca esti din campina stabilim o data si ne vedem.....
bineintzeles daca nu crezi ca e prea slab ptr tine...
numai bine

fgm 03-02-08 20:22

Re: Super Nova vs....
 
Baiatul e din Bucuresti, saptamana asta nu poate, e in concediu, saptamana viitoare e ok, ne vedem pe strazi :P

Calin_UKU 03-02-08 21:47

Re: Super Nova vs....
 
am si eu o supernova si cam deodata nu am modificat nimik seminificativ la motor, si masina chiar trage f bine .
Si cu masini care sa aiba 90 de cai m-am dat cu un ford focus tdci pe care l-am executat destul de frumos, am stat destul de bine si langa o astra de 2.0 dti.

mirciu 04-02-08 11:23

Re: Super Nova vs....
 
@ t@zMania - cu mare placere cand trece prin bucuresti sau eu prin campina

@ cand spui semnificativ la ce te referi ?

Calin_UKU 04-02-08 13:36

Re: Super Nova vs....
 
pai nu am decat toba finala schimbata momentan.
acuma cat de curand o sa mai fac cateva modificari ca sa ii cresc putin puterea

T@zMania 04-02-08 17:21

Re: Super Nova vs....
 
e incurcata treaba....
eu sunt din ploiesti si provocarea era ptr maniacu_mnc care vad ca e din campina....
mirciu vin in bucuresti pe la sfarsitul saptamanii,sper sa ne auzim,oricum mai vb pana atunci...
respect si numai bine

mirciu 05-02-08 09:26

Re: Super Nova vs....
 
ne auzim atunci.....

maniacu_mnc 05-02-08 16:21

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by mirciu (Post 1330424)
bay baieti sincer sa fiu mi a fost lene sa citesc 3 pagini aiurea........am DSN, cativa baieti o stiu ......masina este stock nu are filtru , nu are tobe , nu are absolut nmk......doar un woofer mare in portbagaj.......toti cei care spuneti ca ati batut o super nova sinu aveti mai mult de 90 cp si mai putin de 1 tone.......va astept la o dunga

Miercuri vin in bucuresti si plec vineri daca e lasa-mi un pm cu adresa ta de mess sa vb. Chiar vreau sa vad un DSN cu un DSN sa vad unde stau :D

maniacu_mnc 05-02-08 16:21

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Calin_UKU (Post 1334490)
pai nu am decat toba finala schimbata momentan.
acuma cat de curand o sa mai fac cateva modificari ca sa ii cresc putin puterea

Lasa-mi un pm cu adresa ta de mess sa vb.

Alexey 05-02-08 16:42

Re: Super Nova vs....
 
Omu cu SuperNova, cu un amarat de Oltcit te dai ? :D :)

mirciu 05-02-08 17:18

Re: Super Nova vs....
 
Quote:

Originally Posted by Alexey (Post 1337153)
Omu cu SuperNova, cu un amarat de Oltcit te dai ? :D :)

cat de amarat ?

Alexey 05-02-08 23:25

Re: Super Nova vs....
 
1.3 comprimat alt carb alte jigloare, cutie de citroen, si cam atat...


All times are GMT +2. The time now is 07:02.

- Copyright 2026 4Tuning