![]() |
Re: SUV rusesc in suferinta
2 Attachment(s)
e tare dar e copia lui Porsche Cayenne ,doar k i-a scimbat farurile si la spate
|
Re: SUV rusesc in suferinta
eeeeeeeeeee......................varza
|
Re: SUV rusesc in suferinta
e naspa masina..... o fi valorand masina dar arata oribil mai bine m-as plimba intr-o dacie decat in corcitura asta de cayenne si tuareg sau numa cheyeen... ciudata in final :peace:
|
Re: SUV rusesc in suferinta
Koenigsegg CCR folowed by some custom made Porsche Cayenne in Koenigsegg design.
http://exoticspotter.com/list.php?pa...0&location=all asa scrie acolo |
Re: SUV rusesc in suferinta
E un Cayenne pe care a pus mana un designer rus betiv.
|
Re: SUV rusesc in suferinta
deci pe cuvantul meu e cea mai urata mashina pe care am vazut`o vreodata.
|
Re: SUV rusesc in suferinta
E urat dar nu e chiar oribil
|
Re: SUV rusesc in suferinta
Ba da :)) Chiar e oribil :( Pacat de masina de la care s-a pornit.
|
Re: SUV rusesc in suferinta
e cam alien-like...f dubioasa...non-kitsch dar taaaaareee ciudatzica
|
Re: SUV rusesc in suferinta
daca se straduieste oricine cu bani poate sa faca un jeg de asta ... mergem la dezmembrari luam piese din toate felurile de masini ne ducem la cineva ... le umple de kit ... shi gata o noua super masina ...
|
Re: SUV rusesc in suferinta
totusi...tare as vrea sa inteleg scopul "look"-ului masinii asteia. de ce au pus astea pe ea?chiar e uratica/ciudatica...nici nu stiu cum sa o definesc. nu iau in considerare varianta ca au facut-o asa "de frumusete"/"de decor" oentru ca ceea ce e de frumusete sau decoreaza,place ochiului.masina asta e pur si simplu urata.
|
Re: SUV rusesc in suferinta
Gresesti sunshine. E foarte urata :P
|
Re: SUV rusesc in suferinta
Quote:
|
Re: SUV rusesc in suferinta
e un ghiveci din mai multe firme facut
|
Re: SUV rusesc in suferinta
sunt curios ce motor de aro o avea ?:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:51. |
- Copyright 2026 4Tuning