Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   SUV rusesc in suferinta (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/63928-suv-rusesc-suferinta.html)

Paul_ToNy 30-01-08 14:09

Re: SUV rusesc in suferinta
 
2 Attachment(s)
e tare dar e copia lui Porsche Cayenne ,doar k i-a scimbat farurile si la spate

mad_aurel 03-02-08 15:39

Re: SUV rusesc in suferinta
 
eeeeeeeeeee......................varza

golidix 11-02-08 15:24

Re: SUV rusesc in suferinta
 
e naspa masina..... o fi valorand masina dar arata oribil mai bine m-as plimba intr-o dacie decat in corcitura asta de cayenne si tuareg sau numa cheyeen... ciudata in final :peace:

bmwm5 11-02-08 16:02

Re: SUV rusesc in suferinta
 
Koenigsegg CCR folowed by some custom made Porsche Cayenne in Koenigsegg design.
http://exoticspotter.com/list.php?pa...0&location=all

asa scrie acolo

pablo.odg 07-04-08 11:40

Re: SUV rusesc in suferinta
 
E un Cayenne pe care a pus mana un designer rus betiv.

ESPinoza 11-04-08 02:10

Re: SUV rusesc in suferinta
 
deci pe cuvantul meu e cea mai urata mashina pe care am vazut`o vreodata.

alin2cute 11-04-08 02:12

Re: SUV rusesc in suferinta
 
E urat dar nu e chiar oribil

SV25MBN 15-04-08 20:58

Re: SUV rusesc in suferinta
 
Ba da :)) Chiar e oribil :( Pacat de masina de la care s-a pornit.

Blondy26 12-05-08 23:39

Re: SUV rusesc in suferinta
 
e cam alien-like...f dubioasa...non-kitsch dar taaaaareee ciudatzica

Ozeze 25-05-08 13:29

Re: SUV rusesc in suferinta
 
daca se straduieste oricine cu bani poate sa faca un jeg de asta ... mergem la dezmembrari luam piese din toate felurile de masini ne ducem la cineva ... le umple de kit ... shi gata o noua super masina ...

Blondy26 27-05-08 22:01

Re: SUV rusesc in suferinta
 
totusi...tare as vrea sa inteleg scopul "look"-ului masinii asteia. de ce au pus astea pe ea?chiar e uratica/ciudatica...nici nu stiu cum sa o definesc. nu iau in considerare varianta ca au facut-o asa "de frumusete"/"de decor" oentru ca ceea ce e de frumusete sau decoreaza,place ochiului.masina asta e pur si simplu urata.

SV25MBN 27-05-08 23:43

Re: SUV rusesc in suferinta
 
Gresesti sunshine. E foarte urata :P

Blondy26 27-05-08 23:44

Re: SUV rusesc in suferinta
 
Quote:

Originally Posted by SV25MBN (Post 1557254)
Gresesti sunshine. E foarte urata :P

Tot pe acolo bateam si eu dar n-am vrut sa fiu asa dura;)

El3ctr0n 14-07-08 18:33

Re: SUV rusesc in suferinta
 
e un ghiveci din mai multe firme facut

Marco13 29-07-08 18:58

Re: SUV rusesc in suferinta
 
sunt curios ce motor de aro o avea ?:))


All times are GMT +2. The time now is 07:51.

- Copyright 2026 4Tuning