Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   * Vand * piese e30 , e 34 si e36 . (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/63768-vand-piese-e30-34-e36.html)

ianis_zeus 16-02-08 23:00

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
salut.sa imi dai si mie un pm cu pretzu la parbriz.si referitor la OBC vezi poate gasesti si u unu p acolo pls...si mai am nevoie de plasticele din juru de la maneru de deschidere a usii din interior(fata si spate).

Turbo110 18-02-08 19:26

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
capota portbagaj pentru e36 cabrio,gasesc la tine?

Guwy 18-02-08 19:30

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este :( .

ianis_zeus 18-02-08 19:39

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
salut.ramele de plastic de la maneru de deschidere a usii fata si spate le ai?pt e36

alleexxutz 19-02-08 02:58

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
debitmetru e30 ai?...astept pm, ms!

ClaudyuNSL 20-02-08 17:55

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
motor 1,8is gasesc pacolo pe la dezmembrari?:D

Guwy 20-02-08 18:08

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este ...

leonard 20-02-08 22:47

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
scaune de e30 coupe rabatabile ai? sau poate sti pe cineva care are
ms!

Guwy 21-02-08 06:20

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu sunt ...

Catalin_BMW 21-02-08 07:53

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
...un autoblocant pentru o pisica coupe 318is din 94 ai ?

Guwy 21-02-08 08:53

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este ...

Snytz 21-02-08 09:23

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
pentru un e30: bord (coaja) si aeroterma ai ?

Guwy 21-02-08 21:54

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Aeroterma cred ca este , bordul nu mai este ... suna si tu si vb.

JETT 22-02-08 19:41

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
salut , cotul ala care duce care duce in filtru de aer , pentru un 2,5 pentru urs ?

Dino 27-02-08 19:49

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
masca lata de E 34 ai? si capota. Tapiterie pavilion cu turela?


All times are GMT +2. The time now is 10:09.

- Copyright 2026 4Tuning