![]() |
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
salut.sa imi dai si mie un pm cu pretzu la parbriz.si referitor la OBC vezi poate gasesti si u unu p acolo pls...si mai am nevoie de plasticele din juru de la maneru de deschidere a usii din interior(fata si spate).
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
capota portbagaj pentru e36 cabrio,gasesc la tine?
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
Nu este :( .
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
salut.ramele de plastic de la maneru de deschidere a usii fata si spate le ai?pt e36
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
debitmetru e30 ai?...astept pm, ms!
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
motor 1,8is gasesc pacolo pe la dezmembrari?:D
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
Nu este ...
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
scaune de e30 coupe rabatabile ai? sau poate sti pe cineva care are
ms! |
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
Nu sunt ...
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
...un autoblocant pentru o pisica coupe 318is din 94 ai ?
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
Nu este ...
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
pentru un e30: bord (coaja) si aeroterma ai ?
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
Aeroterma cred ca este , bordul nu mai este ... suna si tu si vb.
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
salut , cotul ala care duce care duce in filtru de aer , pentru un 2,5 pentru urs ?
|
Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
masca lata de E 34 ai? si capota. Tapiterie pavilion cu turela?
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:09. |
- Copyright 2026 4Tuning