![]() |
Re: BMW Civic (!?)
puteam sa jur ca e seria 5..oricum... :) nush ce rost avea sa imite un bmw
|
Re: BMW Civic (!?)
ce idei mai au unii oameni:)))tare oricum
|
Re: BMW Civic (!?)
cu banii investiti in aceasta caracatita modificau si un civic si un bmw de care dai pe toate drumurile...idiots with no future!!!gee'z
|
Re: BMW Civic (!?)
culoarea e singura chestie care ma incanta la masina asta ... in rest e kitch .. o masina care sa imite alta marca ....
-Parerea mea !! :D |
Re: BMW Civic (!?)
ce e frumos e frumos:)
|
Re: BMW Civic (!?)
e ceva combinatia asta... a iesit ceva super!!!!
|
Re: BMW Civic (!?)
asta e un seria 5 marfa
|
Re: BMW Civic (!?)
KITCH , Nu M-as Sui La Volan !!! e urata rau .!
|
Re: BMW Civic (!?)
de banii pe care i_a bagat in civic...isi cumpara un M5...si il si modifica...:lol:
daca asta a vrut omul...:rolleyes2 macar nu e 1300 cu faruri de golf IV |
Re: BMW Civic (!?)
Asteptam si un Civic Logan...
|
Re: BMW Civic (!?)
Quote:
|
Re: BMW Civic (!?)
Quote:
|
Re: BMW Civic (!?)
Quote:
|
Re: BMW Civic (!?)
superbă culoarea.
|
Re: BMW Civic (!?)
asta nu mai e masina,e crystal glam club cu roti
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:52. |
- Copyright 2026 4Tuning