Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW Civic (!?) (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/62363-bmw-civic.html)

pyttbull 21-06-08 02:26

Re: BMW Civic (!?)
 
puteam sa jur ca e seria 5..oricum... :) nush ce rost avea sa imite un bmw

al3cs 13-08-08 14:47

Re: BMW Civic (!?)
 
ce idei mai au unii oameni:)))tare oricum

fasso 18-08-08 22:28

Re: BMW Civic (!?)
 
cu banii investiti in aceasta caracatita modificau si un civic si un bmw de care dai pe toate drumurile...idiots with no future!!!gee'z

Claw166 03-09-08 16:38

Re: BMW Civic (!?)
 
culoarea e singura chestie care ma incanta la masina asta ... in rest e kitch .. o masina care sa imite alta marca ....
-Parerea mea !! :D

JunKer_hP 03-09-08 17:11

Re: BMW Civic (!?)
 
ce e frumos e frumos:)

norbi_bidi 03-09-08 18:03

Re: BMW Civic (!?)
 
e ceva combinatia asta... a iesit ceva super!!!!

Peugeot_113 08-09-08 00:00

Re: BMW Civic (!?)
 
asta e un seria 5 marfa

scturoag 11-12-08 09:08

Re: BMW Civic (!?)
 
KITCH , Nu M-as Sui La Volan !!! e urata rau .!

D0ryN 18-12-08 21:51

Re: BMW Civic (!?)
 
de banii pe care i_a bagat in civic...isi cumpara un M5...si il si modifica...:lol:
daca asta a vrut omul...:rolleyes2
macar nu e 1300 cu faruri de golf IV

JohnnyX 19-12-08 10:01

Re: BMW Civic (!?)
 
Asteptam si un Civic Logan...

D0ryN 19-12-08 10:37

Re: BMW Civic (!?)
 
Quote:

Originally Posted by JohnnyX (Post 1930438)
Asteptam si un Civic Logan...

masina ideala de la care sa se pornesca pentru un logan ar fi un autobuz vechi sau o basculanta MAN din 60...

JohnnyX 19-12-08 10:39

Re: BMW Civic (!?)
 
Quote:

Originally Posted by d0ryn
masina ideala de la care sa se pornesca pentru un logan ar fi un autobuz vechi sau o basculanta MAN din 60...

As adauga si un tomberon....daca ma lasi :D

D0ryN 19-12-08 10:41

Re: BMW Civic (!?)
 
Quote:

Originally Posted by JohnnyX (Post 1930510)
As adauga si un tomberon....daca ma lasi :D

doar daca sunt de acelea vechi din tabla...nu implicam plsticul si fibra in proiectul asta...

D.Y ¬ 07-05-09 21:12

Re: BMW Civic (!?)
 
superbă culoarea.

gorila600 25-07-09 01:12

Re: BMW Civic (!?)
 
asta nu mai e masina,e crystal glam club cu roti


All times are GMT +2. The time now is 04:52.

- Copyright 2026 4Tuning