![]() |
Re: supernova sau espero
Felicitari.......sa o conduci sanatos fara evenimente......banuiesc c anu mai trebuie sa iti spun sa ii schimbi uleiul...curele role...filtre....presupun ca le-ai facut deja
|
Re: supernova sau espero
bravo mah esti tare sa fi sanatos tu si espero al tau si afla CA AM 2 ANI DE SOFERIE PESTE TINE si 7 ani de viata cand eu aveam 18 ani tu aveai vreo 11 asa ca nu imi spune mie ca nu am condus in viata mea masina ( supernova )este a mea nu a lu tata (sau tactu)cum ai spus tu si pe langa asta mai am un vectra sa nu mai zis de cielo exe de la munca pe care il incing zilnic deci stiu foarte bine despre ce vorbesc .tu cred ca abar nu ai sa schimbi o bujie
in fine bafta ne vedem pe strazi |
Re: supernova sau espero
Quote:
|
Re: supernova sau espero
daca esti asa de bun in ale masinilor de ce mai ceri ma parerea altora, asa sa te afli in treaba?
|
Re: supernova sau espero
Quote:
|
Re: supernova sau espero
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning