Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   supernova sau espero (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/61716-supernova-espero.html)

mikafly 12-01-08 10:22

Re: supernova sau espero
 
Felicitari.......sa o conduci sanatos fara evenimente......banuiesc c anu mai trebuie sa iti spun sa ii schimbi uleiul...curele role...filtre....presupun ca le-ai facut deja

caphonne 14-01-08 18:55

Re: supernova sau espero
 
bravo mah esti tare sa fi sanatos tu si espero al tau si afla CA AM 2 ANI DE SOFERIE PESTE TINE si 7 ani de viata cand eu aveam 18 ani tu aveai vreo 11 asa ca nu imi spune mie ca nu am condus in viata mea masina ( supernova )este a mea nu a lu tata (sau tactu)cum ai spus tu si pe langa asta mai am un vectra sa nu mai zis de cielo exe de la munca pe care il incing zilnic deci stiu foarte bine despre ce vorbesc .tu cred ca abar nu ai sa schimbi o bujie
in fine bafta ne vedem pe strazi

danutz_2007 15-01-08 07:42

Re: supernova sau espero
 
Quote:

Originally Posted by caphonne (Post 1292622)
bravo mah esti tare sa fi sanatos tu si espero al tau si afla CA AM 2 ANI DE SOFERIE PESTE TINE si 7 ani de viata cand eu aveam 18 ani tu aveai vreo 11 asa ca nu imi spune mie ca nu am condus in viata mea masina ( supernova )este a mea nu a lu tata (sau tactu)cum ai spus tu si pe langa asta mai am un vectra sa nu mai zis de cielo exe de la munca pe care il incing zilnic deci stiu foarte bine despre ce vorbesc .tu cred ca abar nu ai sa schimbi o bujie
in fine bafta ne vedem pe strazi

crede-ma ca stiu sa schimb o bujie...innainte am avut dacie!mai mereu eram cu nasu in bujii sau daca nu schimbam bujii, suflam in jiglere....:D asa ca am si eu ceva experientza in ale mecanicii!!!imi cer scuze pt k te-am jignit!multa bafta!

nimsocdrac 15-01-08 23:22

Re: supernova sau espero
 
daca esti asa de bun in ale masinilor de ce mai ceri ma parerea altora, asa sa te afli in treaba?

danutz_2007 16-01-08 07:26

Re: supernova sau espero
 
Quote:

Originally Posted by nimsocdrac (Post 1295020)
daca esti asa de bun in ale masinilor de ce mai ceri ma parerea altora, asa sa te afli in treaba?

intotdeauna, o parere e bine venita...fie ea buna sau rea!

montero 20-01-08 10:32

Re: supernova sau espero
 
Quote:

Originally Posted by danutz_2007 (Post 1295228)
intotdeauna, o parere e bine venita...fie ea buna sau rea!

ia sfaturile tuturor sa ai ce arunca la gunoi !


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning