Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Skoda octavia B74642 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6162-skoda-octavia-b74642.html)

ZooM-ZooM 28-06-05 08:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GABBY_\"
nu va mai speriati chiar asa ptr ca sunt destule mai klumea la noi in tara.chiar in cta e una care este super agresiva si mai are si peste 130 de cp nu stiu sigur cat dar sunt destui.masina e prea klumea pe langa asta,dar singurul incovenient pe care nu il accept eu:mult fum tata la balana ,masinile cu tenta sportiva si cele sportive nu au ce cauta cu fumul dupa ele.dar asta e.gusturile nu se discuta.

poate stitzi poate nu...dar eu spun pt cei ce nu: in buc exista o skoda octavia neagra,cu evacuare pe lateral!!! are insemnul RS pe grila fata si tot insemnul RS mare,pe plasa,in locul numarului de inmatriculare.
imi pare rau ca nu am poze...dar chiar as vrea sa va arat ceva frumos...nu stiu ce motorizare are si ce are la interior,pt ca eram in trafic cand am vazut-o...dar e ceva FAIN RAU!
hai cu poze daca are cineva! :wink:

Dodger_ 28-06-05 13:35

in oradea e un RS rosu tuningat un pic cu gust la exterior
in schimb din cate am auzit are cilindreea marita, pistoanele, axa cu came schimbata, chip etc. se zice k are p la 240 cai

the_mav 28-06-05 13:42

Quote:

in schimb din cate am auzit are cilindreea marita, pistoanele, axa cu came schimbata, chip etc. se zice k are p la 240 cai
pai cati cai avea stock? si ce rs era?

tekno 28-06-05 15:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Dodger_\"
tuningat un pic cu gust la exterior

da-te-m gatu' matii shi invatza ce vorbeshti :evil:

Nfsu2_rules 28-06-05 18:51

Arata bine ; interiorul e super cu pielea aia ; per ansamblu simplu si elegant ; fara zeci de accesorii care nu-si au rost (as avea mici obiectii la roof scoop) dar imi place ; nota 9 ! :)

ferocus 28-06-05 22:35

vad ca pe lista de sigle pe usa e si JBL ca un fel de \"veniti, baieti, si luati, ca e gratis!!!\"

nu de alta, dar daca eu mi-as pune sigla Alpine pe masina as dormi in masina, ba mi-as cupara si un pitbull si l-as tine numai in masina.

my 2 cents

b09ubp 29-06-05 00:15

mare Ti-e gradina, Doamne. cred ca am numarat vreo 20 d post-uri de la copii. nu aveti 18 ani, habar nu aveti de volan decat ca nu e in dreptul scaunului pe care stati voi cand masina merge, dar va bagati la critici.

copii, cand va veti prepara voi propria masina, sa vorbiti asa. nu cand inca sunteti la stadiul de \"tati, tati, iar ai trecut de scoala\".

sunteti penibili. nu de alta, dar nu aveti habar cum se castiga banii, si credeti ca a baga bani in ceva inseamna sa folositi creditele de la nfsu2. mai rau, desi sunteti elevi, multi nu stiti sa scrieti corect...

omul ala si-a facut masina cum a vrut el, nu ca sa va impresioneze pe voi cand veniti de la scoala.


moderatorii nu ar face rau sa nu permita chiar toate comentariile, e pacat de acest site...

HAL 29-06-05 01:14

@ b09 ubp cumva masina itzi apartine?

nu cred ca este corect tonul tau fatza de diversi membrii ai acestui forum fie ei mici mari!! este o tzara libera si fiecare are dreptul la o parere! nu cred ca itzi poate reveni tie dreptul de a-i judeca pe ei cum nici ei nu te-au judecat pe tine! sunt destui \"copii\" pe forum care stiu multe chestii despre motoare respectiv masini si am citit si eu threadul de la inceput si chiar nu am gasit un post scris cu rautate sau jignitor la adresa prprietarului asha ca nu inteleg de unde porneste supararea ta!daca s-a cerut parerea lasa-ne sa ne-o expunem!

aR99bMw 29-06-05 01:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"b09ubp\"
mare Ti-e gradina, Doamne. cred ca am numarat vreo 20 d post-uri de la copii. nu aveti 18 ani, habar nu aveti de volan decat ca nu e in dreptul scaunului pe care stati voi cand masina merge, dar va bagati la critici.

copii, cand va veti prepara voi propria masina, sa vorbiti asa. nu cand inca sunteti la stadiul de \"tati, tati, iar ai trecut de scoala\".

sunteti penibili. nu de alta, dar nu aveti habar cum se castiga banii, si credeti ca a baga bani in ceva inseamna sa folositi creditele de la nfsu2. mai rau, desi sunteti elevi, multi nu stiti sa scrieti corect...

omul ala si-a facut masina cum a vrut el, nu ca sa va impresioneze pe voi cand veniti de la scoala.


moderatorii nu ar face rau sa nu permita chiar toate comentariile, e pacat de acest site...

cum se castiga banii in ziua de azi????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Nfsu2_rules 29-06-05 09:02

Repet , masina mi se pare frumoasa , si da , cred ca cel care a tunat-o s-a descurcat admirabil !
Cat despre cel care era cu gura mare (B09UBP), nu are motiv ! (in fond , si el are 20 de ani) si nu l-au angajat baietii de la Pimp My Ride pentru cat de expert e in tuning !
De asta e forum , ca sa isi spuna fiecare parerea !
De ce sa existe numai pareri pro ? O evaluarte completa se face observand si plus-urile si minus-urile
Per ansamblu mie mi se pare o masina reusita ! Felicitari !

Morro 29-06-05 09:45

hihi ... sa tot aiba vreo 70 de cai ... 68 + 2 cai castigati de la abtibildele care strica ceva ce putea sa fie frumos .. sau ? ma insel? are cumva 92?

b09ubp 29-06-05 16:26

@hal: nu e a mea. si nici nu pot sa spun ca imi place cum e facuta. dar nici nu ma apuc sa arunc cu vorbe.

si in contextul dat, se scrie \"membri\", nu \"membrii\". prea mult IRC language cand nici romana nu o stii......

dreptul de a va critica pe voi si felul vostru de a va bate joc de limba romana, mi l-am dat singur asa cum v-ati indreptatit si voi singuri sa faceti caterinca de ceea ce nu va apartine. happy?

@ar99bmw: banii se castiga muncind sau la loterie! sper ca nu ti-am zis ceva ce nu stiai.

puteti sa va simtiti ofensati, ca aveti motive serioase

blowwind 29-06-05 17:04

:blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah:

hai ca am deviat rau de tot de la subiect...
P.S. b09ubp .. decat sa gandesc ca tine..prefer sa mor..asa ca vezitzi de treaba ta..si nu te mai lua de toata lumea ca n`ai motiv.!!!

b09ubp 30-06-05 12:08

invata sa scrii pustiule! ai vrea tu sa gandesti ca mine. poti sa mori de acum, ca esti praf.



e ultimul meu post pe acest forum. sunt prea multi analfabeti care isi dau cu parerea.

HAL 30-06-05 14:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"b09ubp\"
e ultimul meu post pe acest forum. sunt prea multi analfabeti care isi dau cu parerea.

imi vine sa-mi smulg parul din cap ca nu mai posteaza ce o sa ne facem :?
da te-a chemat cineva pe aici ma frustratule???

mergi si vezi ca ai pierdut o ora de gramatica! de ce nu pui si un copy paste la indreptaru ortografic ortoepic si de puctuatie aici ca sa \"stie si astia mai analfabetisti ca noi asha sa vorbeste\"!

du-te tare tata ca stiu un forum pe probleme de gramatica nu-i de tine aici! :shock: aici se vorbeste de masini motoare etc nu stam sa ne corectam posturile unul altuia!!

ps:te provoc oricand la un test de cultura,gramatica,mecanica,rezistenta materialelor!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:17.

- Copyright 2026 4Tuning