![]() |
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
Quote:
Nu nu o stiu :ihearu: ascult:?: |
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
1 Attachment(s)
Intreaba-l pe Ion Creanga.....
|
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
pai da asa arata si aia :lol: cat vrei pe ea:-)
|
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
Offff, tineretea asta.......
Da-mi adresa ta pe PM |
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
Gata a ajuns se aude bine si park se aude si mai tare:rolleyes2 ms tuturor:-P
|
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
lol a ajuns in 2 zile ?:|
|
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
Quote:
|
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
N-a ajuns in 2 zile. Aseara in jurul orei 17 l-am predat la curier.
|
Re: Cum montez un I-pod sau un cd-player pe un radiocasetofon?
lol rapizi mai sunt astia... nu facea o saptamana cu posta... adik depinde unde trimiti si acu e nasoala vremea dar asa vara ajunge in 3 zile la destinatie coletul. Stiu eu ca am trimis stickere :D, cel mai mult a durat 12 zile sa ajunga din buc pana in BT dar erau vijeliile alea,dar vara in 3 zile, oricum bn ca ai facut rost. BAFTA !
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning