![]() |
Re: E30 - 320is///M-Power
sal,are potential masina,sa o stapanesti sanatos,am o intrebare :motoarele de la 2 litri in sus(e30) nu sunt in 6 cilindri ?
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
sal, sa o stapanesti sanatos , cat ai dat pe masina cand ai luato ?si cam cat ai bagat in ea pana acum , ca la iarna adik sfarsit de 08 imi iau si eu un urs , abia astept , si vreau sa fiu pregatit cu bani .
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Eu am dat pe masina cand am luat-o 2000 euro si nici nu stiu cat am bagat in ea, ar trebui sa imi fac un calcul si iti spun at.. Deocamdata mai tre sa bag bani in ea.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
ms de raspuns , astept si calculul , pana atunci iti urmaresc evolutia masinii.
|
Re: E30 - 320is///M-Power
da-mi un pm cu id de mess t rog sa vb despre interiorul ala si sa te pun in legatura cu cel care il are .
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Salut frumos ursu si neterminat :), superbe jantele si culoarea, ce mai ai de lucru la el, inafara de exterior?
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Ce Faci Nebunule Cum Stai Cu Masina Dami Id De Mess:d
|
Re: E30 - 320is///M-Power
salut,
punei gentile pe care le merita si vopsesteo in culoarea care trebuie !! :rolleyes2 |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Mai ma de lucuru la el ....de montat M tech2 ceva la interior si suspensia sport spate si folia.....si cam atat...am sa fac si ceva poze zilele astea....sper |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Ce ai vrut sa spui? :?: |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Da ce sa fac ma tot cu lucru ma.... Id meu de mess: adrian_ionut_fero Vb acolo m,ai multe.... |
Re: E30 - 320is///M-Power
te referi la o culoare neagra si jenti late borbet?dan_m3
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
:rolleyes2 |
Re: E30 - 320is///M-Power
frumusica...dar cam asta vrea sa zica dan_m3 ;)
https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/58243-e30-power-320is-coupe.html |
| All times are GMT +2. The time now is 11:07. |
- Copyright 2026 4Tuning