![]() |
A lui X-Ray e mai tare din punct de vedere estetic si face mai multa impresie.
|
Re:
Quote:
aruncati-ai argumentele la gunoi sa tzi le arunci ... :roll: era strict vba despre care o are mai lunga (flacara) :P unii n-au prins ideea |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning