Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   \"Care o are mai lunga?!\" X-Ray-Eyes VS Edy V12 : (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/6039-lunga-ray-eyes-vs-edy-v12.html)

A_D_U 18-07-05 09:41

A lui X-Ray e mai tare din punct de vedere estetic si face mai multa impresie.

EvLSant0S 24-07-05 05:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Alexutzzz\"
prea belea a lu x ray sunt super cele de la siera sunt mai lungi da nu asa de sukare

nu-s asa \"sukare\" nu ?
aruncati-ai argumentele la gunoi sa tzi le arunci ... :roll:
era strict vba despre care o are mai lunga (flacara) :P
unii n-au prins ideea

Edd 24-07-05 10:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"Alexutzzz\"
prea belea a lu x ray sunt super cele de la siera sunt mai lungi da nu asa de sukare

nu-s asa \"sukare\" nu ?
aruncati-ai argumentele la gunoi sa tzi le arunci ... :roll:
era strict vba despre care o are mai lunga (flacara) :P
unii n-au prins ideea

pai cred ca la astra se si referea numai ca se referea la amdoua....


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning